SON DAKİKA
YILMAZTEKİN 'DEN YARI YIL MESAJI

YILMAZTEKİN 'DEN YARI YIL MESAJI

23 Ocak 2016 - Cumartesi 18:27
Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Av. Kemalettin YILMAZTEKİN Eğitim Öğretim yılında yarı yıl tatilline giren Öğrenci , Öğretmen ve Velilere seslendi.

"Büyük bir heyecan ve umutla başladığımız öğretim yılımızın birinci dönemini huzur içerisinde tamamlamış bulunmaktayız. Amacımız, gençlerimizin her dönem başarılı ve iyi eğitimli olabilmelerine imkân sağlamak, geleceğe daha güvenli ve bilinçli bakabilmelerine olanak hazırlamaktır. Ülkesine, bayrağına bağlı, ahlaklı, erdemli, yeniliğe açık, çağa ayak uydurabilen, bilimin imkanlarını sonuna kadar kullanan nesiller yetiştikçe dünyada söz sahibi olan devletlerden biri olacağız,
Geleceğimizin umudu ve ülkemizin istikbali olan öğrencilerimiz, bu gün üstün gayret ve özverili çalışmalarını tamamlayarak karnelerini aldılar. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz, yoğun ve yorucu geçen bu dönemin sonunda yarıyıl tatiline girdiler.
Bu duygu ve düşüncelerle başta öğrencilerimiz olmak üzere, öğretmenlerimizin ve velilerimizin göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmaların semeresinin alındığı karne gününde hepinizi içtenlikle kutluyor, huzurlu bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum.”

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.