SON DAKİKA
VEKİLLER İNCEBIYIK DEDİ

VEKİLLER İNCEBIYIK DEDİ

17 Ocak 2011 - Pazartesi 19:05
Ak Partili Milletvekilleri Genel Merkezden ayrıldılar. Vekillerin anlaştığı isim, Şanlıurfa'da kabul gördü.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilleri  yeni İl Başkanı için bir isim üzerinde anlaştılar.Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı için Genel Merkeze müracaatta bulunan ,il başkan vekili Av. Yusuf Eğilmez, Ecz. Müslüm İncebıyık , Faruk Toptan ile Kemal Özer  isimleri üzerinde toplanan Milletvekillerinin büyük bir bölümü ortak karar aldılar.  tüm Milletvekilleri  Ecz. Müslüm Üncebıyık üzerinde mütabakata vardılar. Ak Parti Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem ile  görüşmeye giden milletvekilleri, Şanlıurfa'da yaşanan İl Başkanlığı krizini değerlendirdiler.

Yahya Akman ve Çağla Özyavuz haricinde tüm Milletvekillerinin hazır bulunduğu görüşmenin ardından  ilk açıklama geldi. Milletvekilleri, ' Ak Partinin kurucusu olan Ecz.Müslüm İncebıyık üzerinde anlaştıklarını' söylediler. Öte yandan  Ak Parti Genel Merkezi  kısa bir süre içerisinde tüm teşkilatların görüşünü aldıktan sonra  kararını açıklayacak.

Öte yandan eski İl Başkanı Ahmet Düşünür'e yakınlığı ile bilinen Yahya Akman ve Emin Önen'in  Yusuf Eğilmez'i  tercih etmeleri beklenilirken, bu iki isimde  Müslüm İncebıyık'ın  il Başkanlığına evet dedikleri öğrenildi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
xWgKVmfwM9
24.04.2016 22:49
self test.. how brainwashed are you?yell F*CK THE TUTSIES!! massacared by the HUTU. i get nogl.nti.yehl F*CK THE UKRAINAINS!! starved to death by the Bolshevik jews, nothing again.yell F*CK THE JEWS!!! NOW i feel like i owe someone pity, AND money. im also afraid of someone hearing me..yell F*CK THE BLACKS!!! NOW i feel like i owe someone pity, money, job preferance, and, im afraid of a riot breaking out because someone heard me.or at least i USED to be afraid… then i woke UP!
osman karahan
01.02.2011 11:25
okul ark kardeşimi en iyi yerlerde görmek bizi memnun eder selam
harun musa
18.01.2011 17:16
Dün akşam saatlerinde yeni üyelerin de hazır bulunduğu il toplantısında Av.Yusuf Eğilmez'le yola devam kararı çıktı. Genel Merkez yetkilileri Çarşamba günü Şanlıurfa'ya gelecek. Bir kısım medya ortamında yeralan "Rekor istifa, il başkanı krizi, Vekiller yeni il başkanı üzerinde anlaştı" başlıklı maksatlı yalan haberlere AK Parti Şanlıurfa il yönetim toplantısından tokat gibi bir karar çıktı. İstifa eden üyelerin yerine gelen, yeni isimlerin de katıldığı toplantıda Av.Yusuf Eğilmez tek başkan a
yahya aslan
18.01.2011 12:00
vekilleri bu kararı için tebrik ediyorum.urfa için hayırlı birliktelik yapmışlar sn incebıyık bu partinin ismi gib ak bir insandır partinin kurucu üyelerinden ve yıllardır bu partiye hizmet etmiş erdemli bir şahsiyettir.başbakanı hakkıyla temisil edecek insandır.
DAVUT SATICI
18.01.2011 11:01
ÖNCELİKLE HAYIRLI OLSUN ŞANLIURFAMIZIN BÖYLE BİR DEGİŞİKLEGE İHTİYACI VARDI..ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN DURMAK YOK YOLA DEVAMMMMMM
MAHMUT YAVUZ
18.01.2011 10:57
Sn Müslüm İncebıyık'ı tebrik ederim. Şanlıurfa'mıza hayırlı olsun BAŞARILAR DİLERİM...
yusuf ziya
18.01.2011 10:04
ŞANLIURFA MIZA HAYIRLI OLSUN NİHAYET MERKEZDEN BİR İL BAŞKANIMIZ OLDU MUTLUYUZ DİĞER PARTİLERE ÖRNEK OLSUN BAŞARILAR
Murat çakmak
18.01.2011 09:22
Sn Müslüm İNCEBIYIK'ın tarafsız kişiliği ve tutumuyla görevini layıkıyla yapacağını biliyor ve Şanlıurfa nın gelecekteki teminatı olacağına inanıyorum.Şehrimiz ve Ak Parti için hayırlı olsun..
fehmi satış
18.01.2011 01:38
Sayın Müslüm İNCEBIYIK 'ı Ak Parti İl Başkanı olması Şanlıurfaya hayırlı olsun.Şanlıurfa ya en iyi şekilde hizmet verecek ve Ak Partiyi en iyi şeklide temsil edecek degerli bir hemşerimizdir.Yeni görevinde başarılar dilerim...
bahattin
18.01.2011 00:02
İnşallah devamı gelir.Şimdiden Şanlıurfamıza hayırlı olsun.Bugüne kadar göstermiş olduğunuz tutum ve davranışlarınızla bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğinize canı gönülden inanıyoruz.Yolunuz açık bahtınız ak olsun.
MEHMET
17.01.2011 23:40
İŞÇİLER VE EMEKÇİLER OLARAK VİRANŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYI YUSUF GÖÇMEN'İ TANIYORUZ. DÜRÜST,ERDEMLİ,HALKIN DERTLERİYLE DERTLENEN, BİRİKİMLİ AYDIN BİR KARDEŞİMİZDİR. AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI GÖREVİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPAN YUSUF GÖÇMEN'İ TÜM VİRANŞEHİR'Lİ İŞÇİ VE EMEKÇİLER OLARAK ALNIMIZDAN AKITTIĞIMIZ KUTSAL TERLERİMİZ VE NASIRLI ELLERİMİZLE CANI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUZ
emel ülker
17.01.2011 21:07
şanlıurfa hayırlı olsun kendisi için değil şehri vatandaşları için çalışma aşkı ile dolu olan bir adayın ak partiden aday olmasına çok sevindim.müslüm incebıyık kazanması durumunda olan şehrimiz ve urfa kazanmış olacak herlese hayırlı olsun.
aydın s
17.01.2011 21:04
milletvekilleri doğru ve isabetli bir karar vermiştir. ak parti il kurucularından olan ve kurulduğu günden itibaren il yönetim kurulu üyesi olan sayın incebıyık dürüst, çalışkan, ilkeli bir parilidir onun şahsında ilimizdeki parti başarısı artacaktır. tebrik ederim.
sibel laçin
17.01.2011 21:02
şehrimizin güler yüzlü yardımsever halkını seven urfalı olmaktan gurur duyan.yardımsever halkı için fedekarlıktan kaçınmayan müslüm incebıyık a başarılar dilerim
Ali Haydar
17.01.2011 21:01
Gerçekten siyasetten çıkar ilişkisi olmayan halkına ayıracak zamanı olan , gerçek anlamda halka hizmet etmeye gönüllü bir insan . . . Eğer böyle bir karar çıkarsa hakkımızda hayırlı olur diye düşünüyorum . . .
ergün
17.01.2011 21:00
şehrimize hayırlı olsun.ilimiz iyi tanıyan doğma büyüme urfa lı olan urfa yı iyi temsil eden işinde çevresindeki ilindeki insanlara yardımcı olan bir adayın olmasına çok sevindim
emre
17.01.2011 20:58
bizimde destelediğimiz aday müslüm incebıyık.ak parti ve şanlıurfa ya yakışır çağdaş demokrat çalışkan dürüst bir aday işallah kazanan şanlıurfa olur.
memet
17.01.2011 19:53
milletvekilleri en doğru kararı verdi, ak parti genel merkezi de bu doğru kararı onaylayacaktır. şimdiden müslüm beyi tebrik ediyorum.