SON DAKİKA
URFALILAR'DAN FATMA'YA TAM DESTEK

URFALILAR'DAN FATMA'YA TAM DESTEK

12 Ocak 2012 - Perşembe 14:24
Urfalının yanık ve benzersiz sesini Show Tv De yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında duyurmaya çalışan Fatma'ya Urfalılardan tam destek. (VİDEO)

Urfalının yanık ve benzersiz sesini Show Tv De yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında duyurmaya çalışan Fatma'ya Urfalılardan tam destek. Dinleyenleri adeta mest eden Fatma İşcan gerçekten de bu ses O Ses dedirttiriyor Yarışmaya katıldığı günden bu yana Juri üyelerinden de tam not alan Fatma İşçan müzik severlerinde gönlünde şimdiden taht kurdu. Fatma İşcan 21 yaşında, yarışmaya İzmir'den katılıyor. Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi 3. sınıf öğrencisi. Müzikle babası sayesinde tanışmış. Özgüveni yüksek ama şansa da inanıyor. 

Türkiye’nin en iyi seslerinden Murat Boz, Hülya Avşar,Mustafa Sandal ve Hadise'nin koçluk yapacağı yarışmada başarı için göz önünde bulunduracakları tek unsur ses olacak. Bu dört ünlü sanatçı sahneye sırtları dönük bir şekilde adayları görmeden sadece seslerini dinleyerek seçim yapacak. Her koç takımına 16 aday arayacak ve bu adayları Türkiye'nin O Sesi olmak içi beraberce kıyasıya yarışacak.

21 Yaşındaki Şalıurfalı Fatma İşcan'ın yarışmada seslendirdiği parçalardan birkaçını sizinle paylaşıyoruz.


Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.