SON DAKİKA
Urfalılardan Çok Bursalılar Vardı

Urfalılardan Çok Bursalılar Vardı

08 Temmuz 2011 - Cuma 14:15
Bakan Faruk Çelik Bugün yapılan törenle Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı oldu. Törene çok sayıda Bursalı katıldı.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Devlet eski Bakanı Faruk Çelik,  eski görevi olan Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanlığına düzenlenen törenle bir kez daha geçmiş oldu.

12 Haziran 2011  genel seçimlerinde  Şanlıurfa'da  göstermiş olduğu yüksek performans sonucu  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından  tekrar  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına  getirilen Faruk Çelik, bugün düzenlenen törenle  Milli Eğitim Bakanlığına atanan  Ömer Dinçer'den görevi devraldı. Aralarından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe olmak üzere Bursa 'nın tüm Belediye Başkanları Milletvekilleri ile Parti yöneticilerinin katıldığı  karşılama tören ardınan  her iki Bakan Çelik ve Dinçer, Bakanlık makamında devir teslim törenini gerçekleştirdiler.

karşılama töreninde  Şanlıurfa'yı temsilen,Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilleri  Seyit Eyyüpoğlu, Mehmet Akyürek, Zeynep Karahan Uslu, Mahmut Kaçar, A.Kerim Gök,Yahya Akman, Emin Önen, eski Milletvekili Mahmut Kaplan,  İl Genel sekreter Yardımcısı bazı bürokratlar hazır bulundular.

Çalışma ve sosyay güvenlik Bakanlığına 2. kez getirilen Bakan Çelik, devir teslim töreninde, ' biz Hizmet adamıyız, 73 milyon vatandaşımıza hizmet etmeye devam edeceğiz'dedi.

Bakan Çelik, Gazeteci Reşat Uzun'un sorusu üzerine'inşallah 15 Temmuzda Şanlıurfa'da olacağım'dedi.
 

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.