SON DAKİKA
Türk Telekom’dan İftar Buluşması

Türk Telekom’dan İftar Buluşması

18 Haziran 2016 - Cumartesi 12:49
Kamu Sektörü ile Büyük Ölçekli Özel Sektör İftarda Buluştu

Türk Telekom Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Şanlıurfa İl Telekom Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programı samimi bir ortamda geçti. Türk Telekom Şanlıurfa il müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar programında, Kamu sektörü ile özel sektör bir araya gelerek önemli konularda fikir alışverişi yapıldı.

Life Point’de düzenlenen iftar programında Şanlıurfa Vali Yardımcısı Oğuz ŞENLİK, Karaköprü Belediye Başkanı Metin BAYDİLLİ, Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Hamdi HATİPOĞLU, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Destek Daire Başkanı Ahmet ASOĞLU, Eyyübiye Kaymakamı Dr.Orhan KAYA, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Akif GÜRDAL, ŞUSKİ Bilgi İşlem Müdürü Mehmet YAŞAR, Ceylanpınar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Orhan ALDIRMAZ, GAP Kalkınma İdaresi Başkanlığı Bilgi İşlem Müdürü Muharrem TEZSEVİN, Güneydoğu Televizyonu Bilgi İşlem Müdürü E.Sabri ÖZBAY ve Türk Telekom Kurumsal ve büyük müşteri portföyünde yer alan şirket temsilcilerinin katılımıyla bir araya geldiler.            

Programa katılan konuklar, Türk Telekom Şanlıurfa İl Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programı için memnuniyetlerini dile getirerek; “Güzel ve anlamlı bir program oldu. Bizleri bu güzel iftar programında buluşturan Türk Telekom İl Müdürü ve Bölge Sorumlularına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Telekom’un kesintisiz internet ve telefon iletişim imkânı sağladıklarında, işlerimizin aksamamasına imkân sağlamış oluyor. Bu konuda da kendilerine müteşekkiriz” dediler.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.