SON DAKİKA
TATLISES TRANSFER OLDU

TATLISES TRANSFER OLDU

25 Aralık 2010 - Cumartesi 02:28
Yeni yılda İstanbul stüdyolarını açmaya hazırlanan Beyaz TV, yeni yılın ilk bomba transferine imza attı

Yeni yılda İstanbul stüdyolarını açmaya hazırlanan Beyaz TV, yeni yılın ilk bomba transferine imza attı.

 

Uzun bir süredir çeşitli kanalların kadrosuna katmak için çaba gösterdiği İbrahim Tatlıses, tercihini Beyaz TV’den yana kullandı.

 

Yayın hayatına başladığı günden buyana gerek yayın politikası gerekse ekrana sürdüğü programlarıyla kısa sürede uzun bir yol alan ve hızlı bir yükseliş gösteren Beyaz TV, yeni yılın ilk bomba transferini İbrahim Tatlıses’i kadrosuna katarak yaptı.

 

Şubat ayının ilk haftası itibariyle her Pazar akşamı İBO SHOW’u Beyaz TV ekranlarında yapmaya başlayacak olan İbrahim Tatlıses “Türkiye’nin en genç en prestijli kanalı ile yola devam kararı aldık. Yeni yılda Beyaz TV ekranlarında olacağım için çok mutluyum” dedi.

 

Göreve başladığı günden buyana kanalın yükselişinde büyük pay sahibi olan Beyaz TV Genel Müdürü Osman Gökçek “Müzik dünyasının efsane ismi İbrahim Tatlıses ile yollarımızın kesişmesi bizi mutlu etti. Beyaz TV yeni yılda kadrosunu güçlendirmeye devam edecek yakında hem sanat dünyasından hem politika dünyasından hem de medya dünyasında güçlü isimler Beyaz TV kadrosunda yer alacak.” dedi.

Beyaz Gazete ÖZEL

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
halil
25.12.2010 19:31
bence ibrahim tatlıses proğramlarla değil,türkülerle öne çıkmalı