SON DAKİKA
Tatlıses Servetini Kaybetti

Tatlıses Servetini Kaybetti

21 Aralık 2011 - Çarşamba 00:07
Tatlıses hastalığı boyunca sanatsal faaliyetlerini sürdüremediği gibi 2011 yılı için atacağı ticari adımları da atamadı. ...

14 Mart’ta uğradığı silahlı saldırı sonucu ölümden dönen İbrahim Tatlıses 9 ayda milyonlar kaybetti. Ayaklı Gazete'nin haberine göre; uğradığı silahlı saldırıdan hemen sonra Almanya’da tedavi gören ve birçok ameliyata giren İbrahim Tatlıses daha sonra tedavisini İstanbul’da sürdürdü. İbrahim Tatlıses hastalığı boyunca sanatsal faaliyetlerini sürdüremediği gibi 2011 yılı için atacağı ticari adımları da atamadı. Tatlıses’in hastalığı boyunca kaybettiği para yaklaşık olarak 19 milyon 40 bin lira. İbrahim Tatlıses, hastalığından önce ayda ortalama 8 tane konsere çıkıyor ve bir konserinden 120 bin lira alıyordu. İbrahim Tatlıses’in çıkmadığı konserlerinden 9 aylık kaybı 8.640 bin lira. Tatlıses, Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan İbo Show programını haftada 1 akşam olmak üzere ayda 4 program yapıyor ve bir program başına 150 bin lira alıyordu. . İbrahim Tatlıses’in hastalığı boyunca çıkmadığı televizyon programından 9 aylık kaybı 5.400 bin lira.

İbrahim Tatlıses, sanatsal faaliyetlerini yapamadığı için kaybettiği paraların yanı sıra ticaret hayatında da büyük zarara uğradı. 2011 Yılı için ticari hayatında büyük gelişmeler yapmayı ve daha büyük paralar kazanmayı hedefleyen İbrahim Tatlıses’in ticari hayatında yerine getiremediği büyümeden kaybettiği paranın yaklaşık 5 milyon TL olduğu konuşuluyor. ( sicakgundem.com)

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.