SON DAKİKA
TAŞDÖNDEREN DEN AÇIKLAMA (VİDEO)

TAŞDÖNDEREN DEN AÇIKLAMA (VİDEO)

09 Nisan 2013 - Salı 18:12
Yüzde yüz yerli sermaye ile yola çıkan ŞANMAR yeni açılan iki şube ile Şanlıurfalılara en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor

Yüzlerce çalışanı ve 14 şubesi ile Marketlerinde satılan tüm ürünlerin Şanlıurfa'daki tedarikçi firmalardan temin ettiklerini belirten ŞANMAR Yönetim Kurulu Başkanı Halit Taşdönderen; "Marketlerimizde istihdam ettiğimiz yüzlerce elemanla ve çalıştığımız firmalarla Şanlıurfalılara istihdam sağlıyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimiz ile müşterilerimiz kazanıyor. Kazancımızın vergilerini, istihdam ettiğimiz elemanların SGK'sını kendi bölgemizde ödediğimiz için Şanlıurfa'nın tamamı kazanıyor" dedi.

ŞANMAR'ı farklı kılan sadece  Şanlıurfa merkezli çalıştıklarını belirten Taşdönderen; "Biz yüzde yüz yerli sermaye ile yola çıktık. Dolayısıyla tüm gelir ve giderimizin Şanlıurfa'dan olmasına dikkat ediyoruz. Kazancını Şanlıurfa dan yapıp  ŞANMAR kazanıyorsa Şanlıurfa ve Şanlıurfalı kazanmalı düşüncesindeyiz. Bu düşünceyle hizmet ediyoruz" diyerek sattıkları ürünlerin kaliteli ve Türkiye'nin her yerinde bulunan markalardan olduğunu ne olduğu belli olmayan , nasıl üretildiği bilinmeyen, kendi fason ürettikleri, kendileri dışında başka hiçbir markette satılmayan markalar gibi olmadığını belirtti. Taşdönderen geçtiğimiz günlerde gıda tarım ve hayvancılık bakanlığının bazı üretimlerle ilgili bir çalışma yaptığını bu çalışmanın neticesinde bir çok firma hakkında yasal işlem yapıldığını ve bu tarz üretimler içinde olan firmaların isimlerini tarım bakanlığı sitesince açıklandığını söyledi. Kendi mağazalarında türkiyenin gıda sektöründeki en önemli ve en güvenilir markalarını satışa sunduklarını belirten taşdönderen tüm müşterilerine göstermiş oldukları ilgi nedeni ile teşekkür ettiğini söyledi.

Bilindiği gibi bazı marketler, bölgemizde açtıkları şubeler aracılığıyla kazandıklarını, bu bölgeye geri dönüşümü yapmayıp, merkezlerine aktararak o bölgeye katkıda bulundukları aşikardır. ŞANMAR ise tüm kazancını kendi bölgesine geri dönüşümünü sağlayarak, bölge ekonomisine büyük ölçüde katkıda bulunuyor. Şanmar Şanlıurfa’nın öz sermayesidir dedi.

 

 

 

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.