SON DAKİKA
SULAMA KANALI YİNE BİR CAN ALDI

SULAMA KANALI YİNE BİR CAN ALDI

11 Şubat 2012 - Cumartesi 18:25
Şanlıurfa'dan Hatay'ın Kırıkhan İlçesine mevsimlik işçi olarak giden Tavşan çiftinin 5 yaşında ki çocukları Fadıl sulama kanalında boğuldu.

Şanlıurfa’dan, Hatay’ın Kırıkhan ilçesine mevsimlik işçi olarak giden Tavşan çiftinin 5 yaşındaki çocukları Fadıl, düştüğü sulama kanalında boğularak can verdi. Fadıl’ın cesedi, kanala düştüğü bölgenin 2 kilometre uzağında bulundu
Meliha ve Bilal Tavşan çifti, bir süre önce mevsimlik işçi olarak Kırıkhan ilçesine gitti. Çiftin 5 yaşındaki çocukları Fadıl, bir anda ortadan kaybolunca ailesi tedirginleşti. Daha sonra anne Meliha, oğlunun tişörtünü sulama kanalı kenarında görünce çevreden yardım istedi. Arama kurtarma timimin de yaptığı çalışmalar sonucunda Fadıl’a ulaşılamadı. Bir süre sonra olayın meydan geldiği bölgenin 2 kilometre ötesinde küçük çocuğun cesedine ulaşıldı. Meliha ve Bilal Tavşan çifti, çocuklarının cesedinin bulunduğu haberini alması üzerine olay yerine gidip sinir krizleri geçirdi.Fadıl’ın cesedi otopsi yapılmak üzere Kırıkhan Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.