SON DAKİKA
SOSYAL ETKİNLİKTE BAŞARILI OKUL

SOSYAL ETKİNLİKTE BAŞARILI OKUL

31 Mayıs 2013 - Cuma 14:30
ÖZEL İPEKYOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ SOSYAL FAALİYETLERDE BİRÇOK OKULU GERİDE BIRAKTI...

2012-2013 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINDA EĞİTİME BAŞLAYAN ÖZEL İPEK YOLU ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ SOSYAL ETKİNLİKLERDE BİRÇOK OKULU GERİDE BIRAKTI.

ÖĞRENCİ VELİLERİNİNDE TERCİH SEBEBİ OLAN ÖZEL İPEKYOLU ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ OKUL YÖNETİCİLERİ BU TÜR ETKİNLİKLERİN DEVAM EDECEĞİNİ SÖYLEDİLER.

DAHA ÖNCE SINIFLARASI BİLGİ YARIŞMALARI,FUTBOL TURNUVALARI ,MÜZİK YARIŞMALARININ YAPILDIĞI İPEKYOLU ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİNDE DOĞAYA VE TARİHEDE SAHİP ÇIKILDI.

GÖBEKLİTEPE, HALFETİ İLÇESİ VE BİRECİK İLÇESİNE GEZİ TURLARI DÜZENLENDİĞİNİ BELİRTEN OKUL YÖNETİCİLERİ YAPTIĞI AÇIKLAMADA ŞÖYLE DEDİLER: DAHA ÖNCE GÖBEKLİTEPE ,HALFETİ,ZEUGMA HARABELERİ BİRECİK KELAYNAK VE TARİHİ YERLERİ GEZDİK HER AY ÖĞRENCİLER ARSINDA BAŞARININ ARTMASI İÇİN ÖĞRENCİLER ARASINDA BAŞARININ ARTMASI İÇİN ÖĞRENCİLER ARSINDA AYIN ÖĞRENCİLERİNİ SEÇTİK VE ÖDÜLLENDİRDİK.

AYRICA YILIN ÖĞRETMENİNİ ÖĞRENCİLER ARASINDA TESPİT ETTİK .15 HAZİRANDA İSE NEVŞEHİR KAPADOKYA VE MERSİN KIZ KALESİ GEZİ TURU DÜZENLEYECEĞİZ.BU TÜR ETKİNLİKLERİMİZ HER GEÇEN GÜN DEVAM EDECEKTİR.

ÖĞRENCİ VELİLERİNEDE ÇAĞRIDA BULUNAN OKUL YÖNETİCİLERİ ERKEN KAYIT AVANTAJLARINDAN HERKESİN YARARLANMASINI İSTEDİLER.SINIRLI SAYIDAKİ KONTENJANLARIN DOLMADAN KAYIT YAPILMASINI İSTEYEN OKUL YÖNETİCİLERİ ERKEN KAYITLARDA İNDİRİMLERİN OLDUĞUNU BELİRTTİLER.

 

 

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.