SON DAKİKA
SİYAHHAN BERMAL ADLI KİTABINA İMZA GÜNÜ DÜZENLEDİ

SİYAHHAN BERMAL ADLI KİTABINA İMZA GÜNÜ DÜZENLEDİ

08 Ekim 2011 - Cumartesi 20:09
YAZAR KEMAL SİYAHHAN BERMAL ADLI KİTABINA ŞANLIURFA DA İMZA GÜNÜ DÜZENLEDİ

6.sı basılan ve bermal adlı kitabının imza gününü ve tanıtımını yapan şair, yazar, edebiyatçı ve iş adamı Kemal Siyahhan son kitabının tanıtımını Şanlıurfa da tarihi konuk evinde gerçekleştirdi.

Düzenlenen imza gününe Türkiye Yazarlar Birliği Genel Başkanı Nejdet Karasevda, Kadın Girişimciler Dernek Başkanı Ve İş Kadını Asuman Cevahir Yazmacı. Sağlık Müdür Yardımcısı Mahmut Çiriş,ve İstanbul’dan gelen çok sayıda kitap sever katıldı.

 

Açılış konuşmasını yapan Türkiye yazarlar birliği genel başkanı Nejdet karasevda’ kemal siyahhan ın 6.sını baskıladığı imza töreninin Şanlıurfa’da gerçekleştirmesinden onur duyduğunu ifade ederek Anadolu coğrafyasında yaşatılan bütün değerlerin bizim öz değerlerimiz olduğunu söyledi.

 

son kitabı bermal adlı roman kitabını şanlıurfa’da tanıtımını yapan kemal siyahhan’ ise günümüzde fazla kitap okuma alışkanlığı ne yazık ki fazla ilerlememiş fakat şuan burada gördüm ki Şanlıurfa:lı vatandaşların gerçekten şanına yakışır bir şekilde burada son roman bermal adlı kitap için ilginin yoğun olduğunu gözlemledim. Dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından Ünlü Yazar Kemal Siyahhan’na Anadolu Yazarlar Birliği Genel Başkanı Nejdet Karasevda tarafından plaket takdim edildi.daha sonra ise imza günü oldukça yoğun katılım ile son buldu.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.