SON DAKİKA
SİVEREK’TE KUYUMCULAR DERNEK GECESİNDE BULUŞTU

SİVEREK’TE KUYUMCULAR DERNEK GECESİNDE BULUŞTU

19 Eylül 2013 - Perşembe 10:48
Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde Kuyumcular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kuyumcuları bir araya topladı.

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde Kuyumcular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kuyumcuları bir araya topladı.

Siverek İlçesinde Aktif faaliyet gösteren Kuyumcular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Mustafa Baz sponsorluğunda 8. Yıl dönümünü coşkuyla kutladı. Yemek, tatlı, yiyecek içecek, sıra gecesi ve çiğköfte’nin tadını katılımcılar doyasıya yaşadı.

Dernek Başkanı Ayhan Ekinci, Derneğimizin 8. Yıl dönümü kutlamasını yapmamızdaki amacımız siz değerli Siverekli hemşerilerimiz ile bir araya birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için buradayız.  8. yıldır Derneğimiz faal olarak hizmet etmekte, gerek ilçemizin sorunları ile gerekse eğitim ile her konuda sürekli faal olmaya çalıştık, Yönetim kurulunun bana vermiş olduğu yetkili’ ye layık olarak her zaman en iyisini her zaman en güzelini yapmaya çalıştım. dedi.

Yanı sıra Dernek gecesinin Sponsoru ve aynı zamanda Mutlu Döviz ve Altın A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa BAZ, 1982 yılında kuyumculuk işine başladım. Siverek ilçesinde çok ama çok eski dostlarımız var, 20 yıla aşkın bir zamandır, buraya gelmedim. Burada o güzel dostlarımı gördüm, çok gururlandım. Bahsettiğim dostlarımdan bu güne kadar hiçbir zarar görmedim buradan kendilerine çok teşekkür ederim. dedi.

Dernek gecesi, söylenen türlüler şarkılar ve halaylar eşliğinde sorunsun bir şekilde devam etti.

HABER/ FOTOĞRAF: İBRAHİM HALİL ŞİL

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.