SON DAKİKA
“ŞANLIURFAM”
02 Mart 2016 - Çarşamba 15:49
Mehmet Emin Taş
Büyük şehrin büyük taraftarlarına merhaba……….. Çocukluğumdan beri gerçek Urfalı ve urfasporlu fedakar,cefakar Şanlıurfalı futbolcu ağabeylerimi izleyerek büyüdüğüm,bir şanlıurfaspor taraftarı olarak köşe yazıma start veriyorum. İşin yönetimsel kısmını ele alarak başlayalım.Siz futbol altyapısını ve maddi altyapıyı sağlama almadan yani altınız boşken şampiyonluk lafını ağzınıza alıp hedef koyarak bu işe start verirseniz asla başarı gelmez.Şampiyon olsanız bile Şanlıurfaspor taraftarına geçici süreyle sevinç yaşatır 3-5 ay sonra süperligden küme düşme tehlikesiyle yine hüsran yaşatırsınız.Mesele süper lige çıkıp asansör takımı olmak değil mesele süper ligde nasıl kalıcı olmakta.Şampiyonluk hedefi ve söylemi ateşten bir gömlektir. Büyük Şanlıurfaspor taraftarınada bir sitemim olacak.Engin korukır Şanlıurfaspor’a yaptığını başka bir takıma yapsaydı (örneğin Samsun,Trabzon,Bursa vb.takımlara)saymış olduğum bu şehirlerde,başka bir takımın başına çıkmasına müsaade etmezdi.Takımın başında çıksa bile kulübeden çıkartmazlardı.Herhangi olumsuz bir tezahüratta bulunmayan taraftarımıza dargınım. Şanlıurfa sevdalısı bazı basın mensubu arkadaşlarımada olan sitemimi dile getirmek istiyorum.Basın toplantısında arkadaşlar engin Korukır’ı eleştirmeyelim deyip Tuğay Kerimoğlu’nu yerden yere vuran arkadaşlar Şanlıurfaspor’a fayda yerine zarar veriyorlar. Bu şehrin tek takımı ve tutkusu olan Şanlıurfasporumuzun başarılı olması için şehrin tüm dinamiklerinin tek çatı altında toplanıp desteklemesiyle olur.Bu sezon takımımızın ligde kalmasını sağlayıp gelecek yılın planlarını yapmamız lazım.Bir sezon Şanlıurfasporun başında bir teknik direktörün kalmasını sağlayalım.Gelen teknik adam kim olursa olsun şehri tanımasına,yöre insanını tanımasına ve adapte olmasına müsaade edelim.Sezonu teknik adam değişikliği yapmadan,bir sezonda teknik kadroya müdahale etmeden sezonu tamamlayalım.Bu gidişle takımı çalıştıracak teknik adam bulmayacağız.Herşeyin başı istikrar ve profesyonelliktir. M.EMİN TAŞ
Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
mehmet ali çiftçi
17.04.2018 14:30
MEHMET EMİN BEY.. HERŞEYDEN ÖNCE HAYIRLI OLMASINI DİLERİM. UMARIM ÇIKTIĞIN BU YOLDA NİCE BAŞARILARIN ALTINA İMZA ATARSINIZ. HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.
mehmet ali çiftçi
17.04.2018 14:30
MEHMET EMİN BEY.. HERŞEYDEN ÖNCE HAYIRLI OLMASINI DİLERİM. UMARIM ÇIKTIĞIN BU YOLDA NİCE BAŞARILARIN ALTINA İMZA ATARSINIZ. HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.
mehmet ali çiftçi
17.04.2018 14:29
MEHMET EMİN BEY.. HERŞEYDEN ÖNCE HAYIRLI OLMASINI DİLERİM. UMARIM ÇIKTIĞIN BU YOLDA NİCE BAŞARILARIN ALTINA İMZA ATARSINIZ. HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.
ömer f hangişkan
03.10.2016 10:40
önce hayırlı olsun sonrada başarıların devamını dilerimalla yolunu açık etsin
A.Kadir KUBAT
10.03.2016 09:43
Tebrikler M.Emin bey sizi kutlarım.Yeni Köşe yazınız hayırlı olsun çok doğru yazmışsınız elinize sağlık....
Ahmet Tepe
03.03.2016 10:02
tebrikler güzel konular ele almışsın abi
Soner
02.03.2016 22:22
Haklısınız başkan
Mehmet Baylan
02.03.2016 19:20
Değerli kardeşim senin ne kadar iyi bir Şanlıurfasporlu olduğunu herkes biliyor..Yeni köşe yazını okudum tebrik ediyorum temennim bundan sonra Şanlı takımı. Başarılı olması ve iyi bir çıkış yakalaması Yeni yazılarını heyecanla bekliyorum
02.03.2016 18:53
Cengiz
02.03.2016 18:14
Hayırlı uğurlu olsun emin kardeşim , ben Cihat hoca gönderilmesin diyenlerdendim 2 yıl sabredemedik maalesef halimiz ortada.
Yusuf Semah
02.03.2016 18:04
Bu yonetim varken profesyonellik ve istikrar kiyimizdan gecmez Mehmet Abi
alex
02.03.2016 17:26
tebrikler güzel bir konuya değinmişsiniz takıma sahip çıkmak lazım
Mehmet AKDEMİR
02.03.2016 16:44
Mehmet Emin bey, Yazınızı bir solukta, zevk ile okudum,kaleminize sağlık hocam. Yazdıklarınızın çoğuna katılmamak elde değil, ancak en başından beri Yönetim elinden geleni yaptı,çok iyi diyebileceğimiz transferler de yaptı, çok iyi hocalar da ki bana göre bu ligin en iyi iki hocasını Urfa'ya bu yönetim getirdi ancak elinde tutamadı. Tugay hoca konusuna gelince, bu dakikadan sonra hoca değişikliği takıma yarar değil zarar getirir,netice itibarile şu an takımda olan futbolcuların büyük bir kısmı Şanlıurfasporun yanında Tugay Kerimoğlu ismini gördüğü için imza atmıştır. Ancak ben bu ligi gerçek mana da bilen ve tribüne,şehre,futbolseverlere heyecan getiren bir isim olması taraftarı idim. Ancak bu dakika itibariyle tek düşüncemizin Şanlıurfasporun ligde kalması olması lazım, sizlere bu noktada katılıyorum ve desteklerinizi eksik etmeyin diyorum.
aydın UÇAR
02.03.2016 16:31
Emin bey şanlıurfa spor için çok doğru bir tespitte bulunmuşsunuz urfalılar şehrimizin takımına sahip çıkmamız lazım teknik direktör değişikliği çözüm değil size katılıyorum umarım şanlıurfasporu allahın izniyle güzel günler beklemekte.
İlk yorumcu :):)
02.03.2016 16:22
Bir bayan olarak böyle içten ve samimi yazınızı beğenerek okudum çok iyi ve doğru tespitlerde bulunmuşsunuz tebrik ediyorum sizi.
Yazarın Diğer Yazıları