SON DAKİKA
Şanlıurfalı Öğrencilerin TEOG  Maratonu

Şanlıurfalı Öğrencilerin TEOG Maratonu

28 Nisan 2014 - Pazartesi 11:54
Şanlıurfa´da bu sabah 8. sınıf öğrencileri Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş(TEOG) sınavına girdi. Öğrenciler iyi bir liseye geçiş yapabilmek için te
Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Orta Öğretime Geçiş Sınavı TEOG başladı. Ortaokul 8. sınıf öğrencilerinin girdiği sınavda öğrenciler sınava yaklaşık 1 saat kala sınava girecekleri okullarda oldular. 
 
Sınava giren öğrencilerin yakınları ise okul bahçesinde başarılı olmaları için çocuklarına dua etti. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Orta Öğretime Geçiş Sınavı İl genelinde 454 okulda yapıldı. Sınavların yarınki oturumlarında sırasıyla Türkçe, matematik, din kültürü ve ahlak bilgisi ders yazılıları, salı günkü oturumlarında fen ve teknoloji, TC inkılap tarihi ve Atatürkçülük ile yabancı dil ders yazılıları uygulanacak. Her yazılıda 20 soru sorulacak. Her ders yazılısı 09.00, 10.10 ve 11.20’de başlayacak ve aynı anda gerçekleştirilecek. Sınav süreleri 40’ar, sınav araları 30’ar dakika olacak.
Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
t4v9ieQ2zUWF
24.04.2016 17:54
Is misreporting LIBOR stealing trillions? Certainly not on my ungrdstaneind. And there is a plausible argument that the mis-reporting of predicted LIBOR rates, as tacitly encouraged (allegedly) by the regulators, was actually good for the economy, as it kept broader interest rates down. Hard to make the same arguments about the rioters.He has not resigned with impunity. He has resigned, and if the SFO or anyone else thinks he has committed fraud, he can still be prosecuted. And, if he has committed fraud, should be.