SON DAKİKA
Şanlıurfa'da Suriyeliler İçin İlaç Toplanıyor

Şanlıurfa'da Suriyeliler İçin İlaç Toplanıyor

08 Kasım 2012 - Perşembe 01:34
Suriye'ye yardım eli" kampanyası çerçevesince ilaç bankasına bir çok ilaç bağışlandı.

Şanlıurfa Belediye Meclisi üyelerinceSuriye'de yaşanan iç karışıklarda ülkeden göç edemeyen ve orada kalan Suriyeliler için

yapılan "Suriye'ye yardım eli" kampanyası çerçevesince ilaç bankasına bir çok ilaç bağışlandı.

Eczacılar Odası Şanlıurfa Şubesi Başkanı Nejdet Bayık, evlerde bulunan kullanılmayan fazla ilaçların ilaç bankasına getirilerek depolandığını ve belli bir miktara ulaştığında Şanlıurfa Belediye Meclisi üyelerince yapılan çalışmalar çerçevesinde Suriye'ye gönderildiklerini söyledi. İlaç bankasına getirilen ilaçların tasnifi yapıldıktan sonra paketlenip hazır hale getirildiğini belirten Bayık, "Şanlıurfa Eczacılar Odası olarak Şanlıurfa Belediye Meclisinin yaptığı bu faaliyeti destekliyoruz. Burada topladığımız ilaçların ihtiyacı olanlara yetiştirilmesi için çalışıyoruz" dedi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
UBVsFdFeX
24.04.2016 17:23
zegt:Steven, ik was 18 en 19 maart aanwezig bij de roofvogelworkshop op de roigdofelboerveroj in Berkel en Rodenrijs. Het was geweldig, ontzettend leerzaam, een mooie locatie en een uitstekende begeleiding door jou. Het leverde in ieder geval prachtige plaatjes op, bedankt hiervoor, en zeker tot ziens !