SON DAKİKA
Sanat dünyasını şok edecek liste

Sanat dünyasını şok edecek liste

23 Temmuz 2010 - Cuma 20:28
Erol Köse, Kanaltürk'teki 2. Sayfa programında İbrahim Tatlıses'e karşı açtığı 400 bin TL'lik davayı kazandığını açıkladı.

Erol Köse, Kanaltürk'teki 2. Sayfa programında İbrahim Tatlıses'e karşı açtığı 400 bin TL'lik davayı kazandığını açıkladı. Erol Köse "İbrahim Bey'in 7 aracına haciz koydurdum. Kullandığı arabaların hepsi hacizli" dedi. Erol Köse toplam 2 milyon TL alacaklı olduğu diğer ünlülerin listesini de ilk kez açıkladı.

Erol Köse, İbrahim Tatlıses'le yaşadığı krizi 2. Sayfa'da şu sözlerle anlattı: "İbrahim Bey bana bir gün Ebru Yaşar'ı getirdi. 'Bu kıza albüm yap' dedi. 'Yeşillenirim' albümünü çıkarttık. Sonra ikisinin arası açıldı. Bunun üzerine İbrahim Tatlıses hem bana hem de Ebru Yaşar'a dava açtı. Davanın konusu kendisinden habersiz albüm yapmamızdı. Ben de sinirlenip İbrahim Bey'e yaptığım kontratı okudum. Bir baktım Tatlıses yaptığımız kontratın süresi bitmeden başka bir şirketten albüm çıkartmış. Ben de ona karşı dava açtım. Dava 2.5 yıl sonra nihayet sonuçlandı. 400 bin TL'lik haciz kararı çıktı. Şu anda İbrahim Bey'in arabalarına evlerine, her şeyine haciz gelmesi gerek. Ama hacze elim gitmiyor. Nasıl yaparım? 'Abi' demişim bir kere. İcraya gideceğim, ama kendimi henüz hazır hissetmiyorum." Erol Köse yayın bittikten sonra da 2. Sayfa'ya sanatçılardan alacağı borç listesini çıkarttı.

İşte Erol Köse'nin "Bu paraları ödemezlerse yakında hepsine hacze gideceğim" dediği sanatçılar.

Mahsun Kırmızıgül 330 bin TL
Cem Yılmaz 313 bin TL
Hande Yener 187 bin TL
Gülşen 113 bin TL
Nihat Doğan 120 bin TL
Nez 130 bin TL
Şafak Sezer 100 bin TL
Ozan Güven 51 bin TL
Kutsi 140 bin TL
Atilla Taş 30 bin TL
Bengü 27 bin TL

(İHA)

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.