SON DAKİKA
Sabri boykotu

Sabri boykotu

23 Eylül 2010 - Perşembe 10:49
Bu da düğün gecesi Ali fien’in gölgesinde kalan esas polemik:

A Milli Takım’ın ve F.Bahçe’nin kalecisi Volkan Demirel’in Zeynep Sever’le dünyaevine girdiği muhteşem gecede gözlerden kaçan bir ‘rövanş’ yaşandı.. Evet, zemin yeşil değildi ama G.Saray-F.Bahçe derbisi yine hortladı ve sarı-kırmızılılar ‘açık açık’ hesap gördüler Volkan’ın düğününde. Nasıl mı? Başlıyoruz..

İşte Volkan'ın düğünü
Foto galeri için tıklayın

DİKKAT ettiyseniz düğüne G.Saray’dan sadece Arda Turan ve Servet Çetin katıldı.. Volkan’ın sarı-kırmızılı kulüpte birçok arkadaşı olmasına rağmen bu ikilinin düğüne gelmesi, zaten büyük bir soru işaretiydi.. Ve işin aslını VATAN öğrendi.

VOLKAN, normalde Ayhan Akman, Sabri Sarıoğlu, Hakan Balta, Arda Turan, Servet Çetin ve eşlerini düğüne davet etti. Buna rağmen iki kişi gelmesindeki sebep ise 20 Nisan 2010’da evlenen Sabri Sarıoğlu’nun düğününe hiçbir sar›-lacivertli futbolcunun katılmamasıydı. Evet, yaflananlar gerçekten bir hesaplaşmaydı.

ARDA ve Servet Çetin düğüne niye katıldı diye düşünebilirsiniz. Sorunuzu hemen cevaplayalım. Arda, G.Sarayl›lar’›n tepkisin iletmek üzere kaptan olarak kat›ld›. Zaten dü€ünde de yar›m saat kald›. Servet ise Demirel’in Kartalspor’dan beri çocukluk arkadaşı olduğu için.PEKİ biz bunu nereden biliyoruz.. Esasında birinci ağızdan. Çünkü Arda Turan bu tepkilerini kimseden saklamamış düğünde. 10 kişilik masada sevgilisi Sinem Kobal ile yalnız oturan G.Saray Kaptanı, yanına gelip durumu soran herkese açık açık “Siz Sabri’nin düğününe gelmemiştiniz, bizimkiler de gelmedi” demekten kendisini sakınmadı. Yani durum gerçekten bir ‘rövanş.’

SERVET: ŞAŞIRDIM!

BU arada Volkan’ın düğününe yanlız gelenlerden olan G.Saraylı Servet Çetin’in yaptığı açıklama herkesi gülmekten geçirdi.. Açık açık ‘çapkınız’ iması yapan milli yıldız, “Volkan’ın evlendiğine gerçekten şaşırdım. Onu ve kendimi son evlenecek insan olarak görürdüm. Biz Volkan’la çocukluk arkadaşıyız. İyi günler geçirdik! Onun evlenmesine hâlâ inanamıyorum. Hayırlı olsun. Benim için daha erken, baksanıza buraya bile yanlız geldim. Belli mi olur belki buradan buluruz” ifadelerini kullanarak bizleri de şaşırttı!

HANIMLARIN FASHION PARTİ ŞIKLIĞI

VOLKAN’IN dü€ününe kat›lan F.Bahçeli ve eski F.Bahçeli futbolcular›n eflleri güzellikleri ve zarafetleri ile göz kamaflt›rd›lar.. Dü€üne birbirinden güzel elbiselerle kat›lan bayan F.Bahçeliler, Ç›ra€an Saray›’ndaki geceyi adeta moda defilesine çevirdiler.. fiimdiden Foto€raflar›n› koyamad›€›m›z F.Bahçeliler’den özür diliyoruz!(vatan)

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.