SON DAKİKA
"MİLLETİMİZ HAİNLERE DERSİNİ VERDİ”

"MİLLETİMİZ HAİNLERE DERSİNİ VERDİ”

14 Temmuz 2017 - Cuma 14:30
Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Bereket, 15 Temmuz birinci yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yayımladığı mesajında aziz Türk milletininin tanklara, toplara ve uçaklara karşı durarak zafer ve destanlarla dolu tarihine bir sayfa daha eklediğini ifade eden Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Bereket, 15 Temmuz gecesi, milletimizin bir kez hainlere dersini verdiğini söyledi.

 

Milletimizin tarihte eşi benzeri görülmemiş bir kahramanlık sergilediğine vurgu yapan Bereket, "Milletimiz cesareti ve ferasetiyle, bu hain darbeyi durdurmuş, birliğimize ve bütünlüğümüze kastedenlere gereken cevabı dik duruşuyla vermiştir. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Meclisimiz, Başbakanımız, sivil toplum örgütlerimiz ve milletimiz dik duruşuyla tarihte eşi benzeri olmayan bir tavır sergiledi. Bu duygu ve düşüncelerle, 15 Temmuz gecesi göğsünü siper eden şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi ise minnetle yad ediyorum. Haince planlanmış darbe girişimini savuşturan milletimiz önünde saygıyla eğiliyorum.” diye konuştu.

 

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.