SON DAKİKA
POLAT’TAN ŞANLIURFA HALKINA TEŞEKKÜR

POLAT’TAN ŞANLIURFA HALKINA TEŞEKKÜR

02 Nisan 2019 - Salı 20:36
AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’ye destek veren ve vermeyen tüm vatandaşlara teşekkür etti.

31 Mart yerel seçimleri öncesi AK Parti’nin başarılı olması için gitmedik kapı sıkmadık el bırakmayan AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, bir teşekkür mesajı yayımladı. Vildan Polat, yayımladığı mesajında başta Şanlıurfa halkına AK Parti’ye gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür etti.

MKYK Üyesi Polat; “Gündüz sahada, gece ev toplantılarında vatandaşlarımızdan destek istedik. Ülkemizin bekası söz konusu olduğunda her şeyin teferruat olduğu bilinciyle gecemizi gündüzümüze kattık. Yoğun bir çalışma temposu yaşadık. Şükürler olsun ki çalışmalarımızın karşılığını aldık. Şanlıurfa halkı gerek Büyükşehirde gerekse de ilçelerde AK Parti’den yana tercih yaptı. Hizmet siyasetini, istikrarı, huzuru, güveni seçtikleri için şükranlarımı sunuyorum’’ dedi.

Bundan sonraki süreçte Belediye Başkanları ile birlikte Şanlıurfa için önemli çalışmalara imza atacaklarını belirten Polat; “bu saatten sonra sıra Şanlıurfa’ya hizmet etmeye geldi. Seçilen belediye başkanlarımızla koordineli bir şekilde çalışarak Şanlıurfa halkının ihtiyacı olan hizmetleri sunmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023 hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat son olarak; “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mağdurların, mazlumların, darda kalmışların yardımına koşmaya, elimizden geldiği kadar destek vermeye devam edeceğiz. Memleketimizin gelişmesi, kalkınması ve aydınlık yarınlara erişebilmesi için var gücümüzle çalışacağız. Bize oy veren ve vermeyen tüm kesime ayrım yapmadın hizmet edeceğiz. Ben tekrar AK Parti’ye verilen destekten dolayı tüm Şanlıurfa halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.