SON DAKİKA
Özyavuz Eski Yuvasında

Özyavuz Eski Yuvasında

12 Nisan 2011 - Salı 16:34
MHP Genel Merkezinde önemli gelişmeler yaşandı. Gazeteci Reşat Uzun, MHP'de yaşanan liste değişikliğine tanıklık etti.(Video)

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz  dün Milletvekili aday listesinde yer almayınca  eşi İbrahim Özyavuz MHP'den Milletvekili adayı oldu.

Yaklaşan 12 Haziran genel seçimleri öncesi  Şanlıurfa'yı yakından ilgilendiren  sıcak gelişmeler yaşanıyor. Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili aday listesinde  yer almayan Çağla Aktemur Özyavuz'un eşi İbrahim Özyavuz, bugün yapılan görüşmeler sonucu MHP'nin 2.sıra Milletvekili adayı oldu. MHP Genel merkezinde  Genel sekreter yardımcısı Muzaffer  Çakmaklı'nın odasında   son dakika değişikliği oldu. MHP 2. sıra Milletvekili adayı  Mehmet  Kartal, İbrahim Özyavuz'un partiye katılması için adaylık sıralamasından feragat etti.  her hangi bir partiden Milletvekili aday adayı olmayan İbrahim Özyavuz'un MHP Milletvekili adaylık müracaatı  bugün alınarak YSK'ya bildirildi.

MHP Genel merkezinde yapılan katılım törenini  Şanlıurfa siyasetini yakından takip eden Gazeteci Reşat Uzun'da  yer aldı. MHP Genel sekreteri  Muzaffer  Çakmaklı,  MHP 2.sıra  Milletvekili adayı olan İbrahim Özyavuz,, MHP il Başkanı Necdet Çakmaklı hazır bulundular. MHP Şanlıurfa eski Milletvekili ve 24. dönem Milletvekili adayı Muzaffer Çakmaklı, çok iddiali bir liste ile seçime start vereceklerini söyledi. Ak Partinin listesine tepki amacıyla MHP'den aday olduğunu belirten İbrahim  Özyavuz ise, Şanlıurfa halkı 12 Haziran günü  sandık başında birilerine mesaj verecektir'dedi.

 

 

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
wNH1J8DZdc
24.04.2016 18:35
There are no words to describe how bouaciods this is.
wow gold
26.11.2014 19:59
I absoulotley adore all of these, and I get a large number of favourable encouragement relating to wow gold http://www.wowruler.com/, We can carry wow gold http://www.wowruler.com/ using most situations.
urfa aşiret reisi isotçu memo
13.04.2011 22:09
ben bütün adaylara saygı gösterelim derim ama unutulmaması gereken en önemli faktör biz belediye ye oy verirken aşiret çiler deik 7 ler dedik bunlara karşı fakıbaba yı seçmedikmi ee şimdi de aynı fikirdeyiz biz artık kendimizin agasıyız birileri bizim oylarımızla kimselere kafa tutamaz bakın ithal vekil deniyor peki sormak isterim b.arınç manisalı bursadan aday h.çelik vanlı antepten aday biz urfa olarak antepten veya bursadan dahamı kültürlüyüz veya dahamı üretkeniz ki bakan isiyoruz
mehmet aslan
13.04.2011 20:02
ÇOK DEĞERLİ HEMŞERİLERİM TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE ÇOK PARTİLİ PARLAMENTER MECLİSİNDE ŞANLIURFADA YANLIZCA AKP MI VAR AĞZINI AÇAN AKP DİYOR DAHA AĞZIMIZ YANMADIMI GEÇEN DÖNEMDE AÇIKLANAN MİLLETVEKİLLER ÇOĞUNLUĞU AŞİRET REİSLERİ EĞİTİM DÜZEYİ ÇO YÜKSEK OLDUĞU İÇİN 9 MİLLETVEKİLİ YOLLADIK HANİ BAKANIMIZ OLACAKTI NE OLDU BU DÖNEMDE ŞANLIURFAYA ÇOK YABANCI OLAN RÜYASINDA BİLE URFAYI GÖRMEYEN BİRİLERİNİ ADAY SEÇİP ÖNÜMÜZE KOYDULAR SIRALAMADA 4 İTHAL İNSAN VAR PEKİ BİZDE İNSAN YOKMUYDU YAZIKLAR OLSUN
ismail
13.04.2011 16:54
DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM AKP KURULDUĞUNDAN BUYANA OYUMU HEP AKP DEN YANA KULLANMIŞIMDIR.GÖRÜYORUZKİ MEMLEKETİMİZDE ADAM KALMAMIŞ BAŞBAKANIMIZ BİZİ ÇOK DÜŞÜNDÜĞÜ İÇİN BİZE BULUNMAZ HİNT KUMAŞI GÖNDERMİŞ.TEŞEKKÜR EDİYORUZ ÇÜNKÜ MEMLEKETİMİZİ ÇOK DÜŞÜNÜYOR.YAZIK MEMLEKETTE ADAM KALMAMIŞ. OYLARIMIZI FAKIBABANIN ARKASINDA NASIL DURDUYSAK AYNI ŞEKİLDE TEPKİ VERELİM. URFAYA YAKIŞAN DA BU.
alibaba
13.04.2011 13:31
arkadaşlar neden bizi akp ye muhtaç ediyosunuz yazık dglmi memlekete hiç mi 350 aday adayın içinde dogru adam yoktu başkasını koydu hadi koydu yrn bu adama nsl sorunumu anlatacam kimdir nedir ne bileyim biz demiyoruz aşiret agasını koysun biz diyoruz güzel memleket çocucu koysun ehli selam insan koyaydı şimdi oyumu bdp ye mi verim mhhpyemi en iyisi bagımsız ahmet bucak
ahmet al
12.04.2011 19:12
zorunuza gitmesin adamlar daha napsn urfa içn canı gönülden emek sarf ediyorlarr ak partiye baksınlar 1. sırayı yabancıya verdiler bu kdar sınız iştee önce onları sorgulayın 4 aday 22 yaşındaa istanbullu kadına verdiler daha ne diyek allah içn
yasin kalaycı
12.04.2011 18:40
vay sizi vay bu kadar demek ha...sizi unutmazlar...bu kadar demek çok ayıp....
urfalı
12.04.2011 18:05
şanlıurfalılar ya artvinliyi ,mardainli.istanbullu şeçecek yada öz urfaliyı şeçecektir.iki yol vardır üçüncü yol yoktur
Metin
12.04.2011 17:44
Mhp den harika bir atak kutluyorum bu hareketi mhp gümbür gümbür geliorrrrr
erdal ruhavi
12.04.2011 16:41
bu nasıl omurgasız bir siyasettir arkadaş