SON DAKİKA
Öğrenciler Belediyeyi Ziyaret Etti

Öğrenciler Belediyeyi Ziyaret Etti

20 Nisan 2013 - Cumartesi 22:47
Şanlıurfa Halide Nusret Zorlu Tuna İlköğretim Okulu Öğrencileri, yerel yönetimlerle ilgili bilgiler almak için belediyeyi ziyaret etti.

Şanlıurfa Halide Nusret Zorlu Tuna İlköğretim Okulu Öğrencileri, yerel yönetimlerle ilgili bilgiler almak için belediyeyi ziyaret etti. Yaklaşık 30 öğrenciyi Belediye Başkanlığı makamında Başkan Vekili M.Fevzi Yücetepe ağırladı.

Öğrenciler, "Bizi makamınızda kabul ettiğiniz için okulumuz ve arkadaşlarımız adına sizlere teşekkür ediyoruz. Değerli başkanım bizim sizi ziyaret etmemizdeki amacımız, kentimizi yönetenleri makamında ziyaret etmek yaptıkları çalışmaları ilk ağızdan öğrenmek ve geleceğimizle ilgili plan yaparken model alacağımız kişileri yakından tanımaktır. Bu nedenle bize bu fırsatı tanıyan öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz" dediler.

Başkan Vekili M.Fevzi Yücetepe'ye ise, "Bizi çağırsaydınız belki sınıfınıza da gelebilirdik" diyerek "Öğrencilere çok değer veriyoruz, sizler yarın ilin valisi belediye başkanı olacaksınız bu nedenle şimdiden bu girişimleriniz beni çok unure etti. İnşllah ders hayatınızda başarılara imza atarsınız" diye konuştu

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.