SON DAKİKA
MUSTAFA MÜSRİ`NİN MUTLU GÜNÜ

MUSTAFA MÜSRİ`NİN MUTLU GÜNÜ

22 Kasım 2010 - Pazartesi 15:48
Mustafa Müsri Şehitlik Çamlık Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün töreniyle hayatını Remziye Altun ile birleştirdi

Şanlıurfa Haber Aktif Gazetesi’nin Yazı İşleri Müdürü Mustafa Müsri Şehitlik Çamlık Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün töreniyle hayatını Remziye Altun ile birleştirdi.

 

Uzun yıllar basın sektöründe emek veren Gazeteci Mustafa Müsri’nin düğün törenindeki mutluluğu gözlerinden okunurken, törene Şanlıurfa ve çevre illerden çok sayıda davetli katıldı. Müsri ve Altun ailelerinin düğün törenine CHP İl Başkanı Yusuf Köse, Düzce Eski Valisi Hemşerimiz Halil Nimetoğlu, Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Ali Çullu, sivil toplum örgütleri temsilcileri, Şanlıurfa’da görev yapan basın mensupları, Musri ve Altun ailelerinin yakın dostları ve çok sayıda misafir katıldı.

Çiftin düğün salonuna girmesiyle birlikte salonda büyük bir coşku yaşanırken, basın mensupları ve yakınları genç çifti piste yalnız bırakmadı. Birbirinden güzel parçalar eşliğinde oynayan davetliler, davul zurna eşliğinde halay çekip, genç çift ile sık sık oynayarak onların mutluluğuna ortak oldu. Davetliler, dans eden genç çifti dolar yağmuruna tutarken görevliler yere savrulan dolarları toplayarak bir çantaya doldurdular. Düğün töreni gecenin ilerleyen saatlerinde sona ererken, davetliler daha sonra şehir merkezinde araçların oluşturduğu konvoy eşliğinde kısa bir gezinti yaptı.

 

Bizde Güneydoğu Medya Grubu olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.