SON DAKİKA
MÜSİAD’dan Medya Sektör Toplantısı

MÜSİAD’dan Medya Sektör Toplantısı

09 Kasım 2017 - Perşembe 08:53
Şanlıurfa MÜSİAD’da düzenlenen Basın, Yayın, Medya Sektörünün sorunları ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantı verimli ve faydalı geçti.

Şanlıurfa MÜSİAD’ın düzenlediği Basın, Yayın, Medya Sektörünün sorunları ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantıya UYGAD’ı temsilen UYGAD Şanlıurfa ve  Güneydoğu  Bölge Başkanı M.Sıtkı Aloğlu da iştirak etti.

MUSİAD Basın ve Medya Sektör kurulu başkanı Mustafa Dörtbudak’ın öncülük ettiği toplantıya Şanlıurfa Gazeteciler Birliği başkanı Veysel Polat, Gazeteciler ve Yazarlar Derneği başkanı Celal Çiftçi, Matbaacılar dernek başkanı Tahsin Birgül, Valilik Basın ve Yayın Şube Md. Zikrullah Karabulut, Basın ve Yayın İl Md. Erdoğan Güvel, Şanlıurfa Güneydoğu TV Genel Yayın Md. Faruk Bayuk, Son Haber gazetesi sahibi Mustafa Çiçek ve NOVA basım ve yayın temsilcileri iştirak ettiler.

Toplantı gündemini oluşturan, medya sektörünün sorunları konusu karşılıklı söyleşi ve önerilerle devam ederek, ortak bir rapor hazırlanması ve tekrar toplanılması kararıyla son buldu.

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.