SON DAKİKA
KURTLAR VADİSİ BU HAFTA YOK

KURTLAR VADİSİ BU HAFTA YOK

04 Kasım 2010 - Perşembe 00:53
Atv'nin rayting listelerinde başa güreşen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta neden yok? İşte kulislerde konuşulanlar...

GAZETECİLER.COM (ÖZEL)  Kurtlar Vadisi fanatikleri bu hafta çok şaşıracak. Çünkü Vadi bu perşembe yayınlanmayacak. ATV Vadi yerine Ata Demirer'in Eyvah Eyvah filmini verecek. Kulislerde konuşulanlara göre Kürt düşmanlığı yapmak ile suçlanan dizi konsept değiştiriyor...

KURTLAR VADİSİ HEP EN TEPEYE GÜREŞTİ

Kurtlar Vadisi yayınlanmaya başlandığı ilk günden beri kendi izleyicisini yaratan, gündem değiştiren bir dizi oldu. Öyle ki mafya dizilerinin yolunu açmak ile kalmadı, dizide görünen kitaplar çok satar oldu. Dizi karakterleri rol icabı öldüğünde cenaze namazları kılındı.

Emniyet Teşkilatı aranan suçluları Vadi'nin oyandığı gün evlerinde göz altına aldığını açıkladı.

Kurtlar Vadisi Pusu tüm eleştirilere göğüs gerdi. Rating listelerinde kimi zaman ikinciliğe düştü ama çoğu zaman dizinin özetleri bile en çok izlenenler listesinde yer aldı.

EYVAH EYVAH VADİ YAYIN AKIŞINDA YOK

Peki ne oldu da her hafta aksiyon dozu artan dizi bu haftanın yayın listesinde görünmüyor?

ATV'nin internet sitesindeki yayın akışında bu hafta başrollerinde Demet Akbağ ve Ata Demirer'in yer aldığı Eyvah Eyvah filminin televizyonda ilk kez oynayacağı bilgisi var.

Yapımcı Pana Filmin internet sitesinde ve Kurtlar Vadisi Pusu'nun resmi sitesinde ise herhangibir bilgi olmadığı gibi dizinin 28 Ekim'de ATV ekranlarına gelen 99. bölüm fragmanı duruyor.

NEDEN OLMUŞ OLABİLİR?

Şimdi merak edilen dizinin neden ATV'nin yayın akışından çıkarıldığı sorusu...

Kulislerde bunun gerekçesi olarak özellikle BDP tarafından Kürt düşmanlığı ile suçlanan dizinin konsept değişikliğine gittiği iddiası dolaşıyor. 

PKK'nın ateşkes ilan ettiği ve ateşkesin uzatıldığı sürede dizinin konseptinin yakında gösterime girecek olan Kurtlar Vadisi Filistin'e gönderme yapmak için İsrail-Filistin meselesine yöneleceği söyleniyor.

internethaber

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.