SON DAKİKA
KILIÇDAROĞLU' HALKIN SESİNE KULAK VERİN'

KILIÇDAROĞLU' HALKIN SESİNE KULAK VERİN'

18 Nisan 2011 - Pazartesi 15:27
CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU DÜN GECE TEŞKİLATLARI VE MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI BULUŞTURDU.

Cumhuriyet Halk Parti  Genel Başkanı Kemal  Kılıçdaroğlu, Partisinin İl Başkanı M.  Vedat Melik ve Milletvekili adaylarını bi araya getirerek, 'birlikteliğinizi bozmayın ve seçimde sizden başarı bekliyorum'mesajını verdi.

Şanlıurfa'nın  Kısas Beldesince  düzenlenen aşure şenliklerine katılmak üzere dün partisinin İl Başkanlığı önünde  izdihamdan dolayı pat yönetimi ve Milletvekili adayları ile konuşma imkanını bulamayan  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün gece  Şanlıurfa GAP havalimanında önemli bir toplantı yaptı.

İstanbula gitmek üzere  bindiği özel havayoluna ait uçağın arızalanması üzerine  dün şanlıurfa'dan Ankara'ya gitmek zorunda kalan Kılıçdaroğlu , GAP havalimanında  Partisinin iç meselesinin sona ermesini istedi.  11 Nisan 2011 günü adayların açıklanmasının ardından   Şanlıurfa İl Başkanı Vedat Melik, Merkez ilçe başkanı Murat Açanal ve bazı  Belediye  başkanlarının listelere gösterdiğ tepki üzerine istifa etmişlerdi. Kılıçdaroğlu'nun Kısas şenliklerine katılması  tüm buzları eritirken, parti içinde ki sorunlarda son buldu. GAP Havalimanı  VİP salonunda  İl   Başkanı Vedat  Melik, Merkez İlçe başkanı Murat Açanal ve Milletvekili adayları Av. Ferhat Karataş, Dr. Süleyman Gök  ve tüm ilçe Başkanları ile özel görüşen Kılıçdaroğlu,'  Listelerimize  halkın büyük ilgisi var, parti içinde  bazı sorunlarınız olabilir, bu tepkiler normaldi ve sona erdi, şimdi tüm teşkilatlarımızın dim dik ayakta durmasının zamanıdır, sizlerden isteğim var olan birlikteliğinizi bozmayınız, bugün vatandaşların bize gösterdiği  ilgi ve yakınlık bunun açık bir göstergesidir, sizlerden  Urfa benim için önemli bir şehir, bu nedenle siz  teşkilatların  seçim sürecini birlikte sürdürmelisiniz'dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu daha sonra il başkanı Vedat   Melik ile yanlız  görüştüler. görüşmenin  özel olduğu  açıklandı.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Lkk0t07kGcgb
20.07.2016 06:50
I … @PdritJ2nemeri I agree totally. The people of the world have tremendous power and we don’t even know it. If everyone stopped paying the banks on these mortgages based on fraud and scamming and stopped paying the bank owned credit cards, we could these banks to their knees. They live off of us. They are parasites and they need to be starved to DEATH. +1Was this answer helpful?