SON DAKİKA
Karaköprüde Halk konserleri

Karaköprüde Halk konserleri

17 Mayıs 2010 - Pazartesi 12:15
Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen halk konserlerinin ilki İbrahim TATLISES parkında gerçekleştirildi.

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen halk konserlerinin ilki İbrahim TATLISES parkında gerçekleştirildi.

 

Yaz sezonu boyunca, devam edecek olan konserler bundan böyle her cumartesi akşamı bir parkta gerçekleştirilecek.  

 

İlki gerçekleştirilen konserde, vatandaşların ilgisi oldukça yoğundu, sıra gecesi ekibinin söyledikleri birbirinden güzel türkülerle vatandaşlar unutulmaz bir gece yaşadılar.

 

Karaköprü Beldesinde oturan vatandaşların, yoğun ilgi gösterdiği ve çok memnun oldukları görüldü. Vatandaşların bu konserden memnun ve mutlu oldukları, belediyenin yapmış olduğu bu tür güzel etkinliklerin devam etmesini ve bundan dolayı belediye başkanına çalışmalarından dolayı teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

 

Konsere katılan karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat ÇİFTÇİ yapmış olduğu açıklamada:Belediye olarak üst yapı alt yapı çalışmalarına ne kadar önem veriyorsak ve bu hizmetler yapmamız gerektiğine inanıyorsak kültür ve sosyal işleri ile ilgili faaliyetleri bir o kadar bizim için önemlidir. Bu yaz sezonu boyunca sizlere her hafta bir parkımızda yapacağımız konserlere siz değerli karaköprü vatandaşlarımı davet ediyor hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum diyerek konuşmasını bitirdi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
sUVvwCiyh9UR
24.04.2016 22:45
Muistan kun ensimmäistä kertaa laskin kirjani, niitä oli juuri kolmisen sataa. Luulin, että olisi ollut vähemmän, sillä en ymmärtänyt, paljonko yksi hyllymetri vetää kirjoja. Nykyisin paitsi tarkastan toisten kirjahyllyt osaan myös esittää arvion, monta kirjaa siinä on. Aika harvoin vain tulee esitettyä laadullisia tai määrällisiä arvioita toisten kisrthyllyijaä. ;)