SON DAKİKA
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ'NCE GEBECE PARKINDA KONSER VERİLDİ

KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ'NCE GEBECE PARKINDA KONSER VERİLDİ

31 Temmuz 2011 - Pazar 21:57
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ'NCE GEBECE PARKINDA KONSER VERİLDİ

Şanlıurfa'nın Karaköprü Belediyesi tarafından düzenlenen yaz konserleri kapsamında bu hafta Gebece Parkı'nda konser verildi.
Karaköprü Belediyesi sosyal-kültürel faaliyetler kapsamında her yaz düzenlediği park konserleri ile vatandaşlara sunduğu etkinlikler ile sosyal belediyecilik örneği gösteriyor. Bu hafta Akbayır Mahallesi'ndeki Gebece Parkı'nda yapılan konsere Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Başkan Yardımcıları Ömer Göçebeler, Tahir Kalkan, Hasan Erik, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan ve Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ile çok sayıda vatandaş katıldı. Gebece Parkı'nda gerçekleştirilen yaz
konserinde Akif Çekirge sıra gecesi saz grubu tarafından birbirinden güzel Şanlıurfa türküleri seslendirerek vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı. Halkın yoğun katılım sağladığı konserde Belediye Başkanları ile vatandaşlar birlikte halay çektiler.
Konserde halka hitaben bir konuşma yapan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, "Bir yıl önce bu parkın olduğu yer tarlaydı, bu bölgede bağ, bahçe, tarla tamamen şehre dönüşüyor dolayısıyla üst yapısı ile alt yapısı ile siz bir tarlayı, bahçeyi kente dönüştürmeniz kolay değil sabır lazım azim lazım çalışmak lazım, biz 2011 yılı için hedefimizde olan projeleri söylüyorum bu projelerin çoğu yapım aşamasında bazıları ihale aşamasında ama 2011 yılında bitecek, 8 kilometrelik Akpınar dere ıslah projesi
bitince her iki tarafı yem yeşil olacak, 2012 sonunda ise Allah'ın izni ile Akpınar deresine su bırakacağız ve Karaköprü'ye bir serinlik bir nefes vereceğiz, bunların yanında 3 adet modern semt pazarı, saat kuleli kent meydanı, açık anfi tiyatrosu, Karaköprü'nün tamamını kapsayan kilitli parke döşemesi ve 60 bin ton asfalt döküyoruz. Yollarımızın hepsini pırıl pırıl yapacağız, Karaköprü hizmetin en iyisine layıktır" dedi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
jEVQhDCh
20.07.2016 07:06
Governor Cal king holds an important push conference in the uk in regards to the Fiscal Harmony Survey. The particular sells will be looking for hints as to near future personal strategy, and then investors might keep in mind that right now there commonly is usually unpredictability inside currency industry within Goo¬„nvrââ‚eâr¢s address.VA:F [1.6.5_908]please wait...VA:F [1.6.5_908](from 0 votes)