SON DAKİKA
KARAHAN SİYASET HALK İÇİN YAPILIR

KARAHAN SİYASET HALK İÇİN YAPILIR

23 Mart 2011 - Çarşamba 08:43
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI İŞ ADAMI ŞİRVAN KARAHAN'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA.

AK Parti  Şanlıurfa Milletvekili aday adayı İş adamı  Şirvan Karahan, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı’na yapılan aday adaylığı başvuru sayısına bakıldığında ortaya çıkan tablonun halkın AK Parti’ye duyduğu teveccühünü de bir göstergesi olduğuna dikkat çekti.

Yaklaşan 12 Haziran 2011  genel seçimleri öncesi seçim çalışmasını   sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek sürdüren İş adamı  Şirvan Karahan yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti’de ki heyecanın seçimlerden sonrada süreceğini kaydetti.  Karahan açıklamasında şunları söyledi: 3 Kasım 2002 tarihinden bugüne gelinen seçim sürecinde 2 genel, 2 yerel, 2 halkoylaması olmak üzere toplam 6 seçimde çıkan sandık sonuçları aziz milletimizin iradesine uygun olarak tecelli etmiştir. Bugün sadece Urfa’da değil tüm Türkiye’de AK Parti saflarında yer almak isteyen, AK Parti çatısı altında siyaset yapmak isteyen aday adayı arkadaşlarımızın bu ilgisi doğru adresin AK Parti olduğunu bize göstermektedir.Bu yoğun ilgi sadece aday adaylığı açısından değil son dönemlerde AK Parti’ye üye olan insanlarımızın hızla artış göstermesi ile de hissedilmekteydi.  Şüphesiz bunun en önemli nedeni Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımızın sadece ve sadece milletimizin hayrına, iyiliğine, refahına imkan verecek bir siyasetle hizmetleri etkin olarak milletimizin istifadesine sunmuş olmasıdır. Bu hizmetler aziz milletimizin desteğiyle 12 Haziran 2011 tarihinden sonra da aynı heyecanla devam edecektir.’dedi.

AK Parti   Şanlıurfa  Milletvekili Aday Adayı  Şirvan Karahan, 12 Haziran 2011'de yapılacak 24. dönem milletvekili seçimlerinde, seçilmesi halinde örnek bir milletvekili olacağını ve halkın sorunlarının çözümünde son gayretle çalışacağını söyledi.Yaşamı boyunca İş  alanında  gerekse sosyal hayatında halkın sorunlarıyla yakından ilgilendiğini,  Şanlıurfa  insanının siyasilerden beklentilerini gözlemlediğini belirten  Karahan, "Şanlıurfa  insanı örnek ve çalışkan bir milletvekili arzuluyor. 12 Haziran'da yapılacak seçimlerde, halkımızın hür iradesiyle seçildiğim takdirde örnek bir milletvekili olacağım ve Urfa’nın  Urfa  insanının sorunlarıyla yakından ilgilenen, sorunların çözümünde büyük gayret gösteren bir parlamenter olacağım" diye konuştu.

Milletvekilliği kesin aday listesinin belirlenmesine kısa bir süre kaldığını hatırlatan  Şirvan Karahan açıklamasını şöyle sürdürdü: "Yıllardır ülkeme ve Urfa'ya hizmet etmek için siyasi çalışmalar yapıyorum.  Şanlıurfa'nın tüm bölgesinde yaşanılan sorunları iyi biliyorum. Partili arkadaşlarım ve hemşerilerimin desteğiyle kesin aday listesinde yer alırda seçilirsem tek amacım hemşerilerime layık bir milletvekili olmaktır. Urfa’nın  , Eğitim, sağlık, Tarım ,sosyal, ekonomik ve kültürel tüm sorunlarına çözüm arayacağım. TBMM'de ülkemi ve Urfayı en iyi şekilde temsil edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın"

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.