SON DAKİKA
İSMAR KARAKÖPRÜDE HİZMETE GİRDİ

İSMAR KARAKÖPRÜDE HİZMETE GİRDİ

03 Ekim 2012 - Çarşamba 20:11
Türkiye’de tanınmış marketler zincirlerinden olan İSMAR Karaköprü’de şube açarak belde halkına hizmet verecek.

Karaköprü’de her türlü giyim, zücaciye, gıda, otomobil ve mobilya gibi ürünlerin olduğu tanınmış tüm markalar gelişen, büyüyen ve modern kent haline gelen Karaköprü’ye gelerek yatırım yapmakta. Bugünde Türkiye genelinde birçok şubelere sahip olan İSMAR v marketler zincirine sahip olan yatırımcılar beldede şube açarak hem istihdam hem de yatırım gerçekleştirdiler. Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Milletvekilleri Seyit Eyüpoğlu, Mehmet Akyürek ve Abdülkerim Gök, Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, Şanlıurfalı ünlü sanatçı Nuri Sesigüzel,  işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Vali Güvenç, kente yatırım yapılan yatırımlarla daha yaşanabilir bir il olmak için çabaladıklarını ve bunun başarmanın kendilerini mutlu ettiklerini söyledi.

İsmar Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Aslan Akyürek ise, şube ağlarına yenisini ekledikleri için mutlu oldukları kaydetti. “

 

Karaköprü Belediye Başkanı Çiftçi ise yaptığı açıklamada; “Bu yatırımda emeği geçen Sayın Valime, Milletvekillerime ve Karaköprü’de yatırım yapan herkese teşekkür ediyorum, Karaköprü’de birlik ve beraberlik var” dedi.

 

Vali Güvenç ve davetliler hep birlikte açılış kurdelesini kesti. Daha sonra ise, marketi gezen protokol, çocuklara meyve suyu ikram etti. 

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
TZ1HAklhGH
24.04.2016 23:07
Sie drücken aus, was das Wichtigste ist: sich Zeit zu nehmen. Jede Geschichte fordert ihre eigene Zeit. Und ist sie dann geschrieben, fängt die große Arbeit erst an - dann will sie mehrfach übbrareeitet, lektoriert, korigiert werden ... die haben ihren eigenen Willen, die Geschichten.