SON DAKİKA
İşimizi İyi Yapmazsak Urfa Zarar Eder

İşimizi İyi Yapmazsak Urfa Zarar Eder

08 Şubat 2018 - Perşembe 10:48
TÜMSİAD Yönetim Kurulunun İŞKUR Müdürünü ziyaretinde konuşan Şube Başkanı Sade, “Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip ilinde İŞKUR’a çok iş düşüyor”

TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesi Yönetim Kurulu göreve yeni atanan İŞKUR Müdürü Lezgin Özmen’i ziyaret etti. Ziyarette açıklamalarda bulunan Şube Başkanı M. Sadık Sade, 19,2 yaş ortalamasıyla Türkiye’nin en genç ili olan Şanlıurfa’da İŞKUR’un öneminin daha da arttığını söyledi. Başkan Sade, “Yeni Müdürümüze görevinde başarılar diliyoruz. Hayırlı hizmetlerde muvaffakiyetler temenni ediyoruz. Şanlıurfa’nın nüfus yapısı itibariyle en fazla ihtiyaç duyduğu kurumlardan birisinin İŞKUR olduğunu biliyoruz. TÜMSİAD olarak her zaman devletimizin ve kurumlarımızın yanında olduğumuzu ifade ediyoruz. Şanlıurfa için her türlü hayırlı hizmette üzerimize düşeni ifa etmek gibi bir mecburiyetimiz olduğuna inanıyoruz” şeklinde konuştu.

İŞKUR Müdürü Lezgin Özmen ise yaptığı açıklamada özellikle aktif STK’ların memleketi kalkındırmak adına kurumlara verdiği desteğin çok önemli olduğunu vurguladı. Şanlıurfa’nın gelişmeye çok elverişli bir kent olduğuna dikkat çeken Müdür Özmen, “Özellikle sanayileşme konusunda Şanlıurfa’nın ufku çok açık. Bu hususta genç nüfus yapısının önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Kurumumuzun uygulamalarında Şanlıurfa pilot il konumunda.. Faaliyetlerimiz konusundaki aksaklıkları en aza indirgemek, mümkünse ortadan kaldırmak en büyük arzumuz.. Biliyoruz ki; işimizi iyi yapmazsak Urfa zarar eder” dedi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.