SON DAKİKA
İPEKYOLU SAĞLIK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN BAŞARISI

İPEKYOLU SAĞLIK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN BAŞARISI

15 Nisan 2015 - Çarşamba 12:41
ÖZEL İPEKYOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ STAJ ÖĞRENCİLERİ TAKTİR ALMAYA DEVAM EDİYOR

SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI HASTANELER BİRLİĞİNİN HASTANELERİNDE STAJ  İMKANI GÖREN ÖZEL İPEKYIOLU ANADOLU  SAĞLIK MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ STAJ YAPTIKLARI KURUMLARDAN TAKTİR ALMAYA DEVAM EDİYOR.

2015 - 2015 YILLARINDA MEHMET AKİF İNAN HASTANESİ - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM HASTANESİ - BALIKLI GÖL DEVLET HASTANESİ - ÇOCUK HASTANESİ VE HARRAN ÜNÜVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNDE STAJ GÖREN ÖZEL İPEKYOLU ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ ÇALIŞTIKLARI KURUMLAR TARAFINDAN ÜSTÜN ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TAKTİR ALMAYA DEVAM EDİYOR.

ÖĞRENCİLERİNDEN GURUR DUYDUKLARINI BELİRTEN ÖZEL İPEKYOLU ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUSTAFA ÇINAR 2015-2016 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI İÇİN ERKEN KAYITLARIN BAŞLADIĞINI SÖYLEDİ.

ÖĞRENCİLERİN ERKEN KAYIT YAPTIRMALARI HALİNDE CİDDİ ANLAMDA İNDİRİM OLDUĞUNU SÖZLERİNE EKLEYEN MUSTAFA ÇINAR YAPTIĞI AÇIKLAMA DA ŞÖYLE DEDİ.

3 YILDIR EĞİTİM VEREN OKULUMUZ DA BAŞARI GRAFİĞİ HER GEÇEN GÜN ARTMAKTA. ÖZEL OKUL OLARAK DEVLET HASTANELERİNDE STAJ GÖREN TEK OKUL BİZİM OKULUMUZDUR. ÖĞRENCİLERİMİZE BU İMKANI SAĞLAYAN  BAŞTA HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİNE VE HASTANE BAŞHEKİMLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.ALLAH KISMET EDERSE SENEYE İLK MEZUNLARIMIZI VERECEĞİZ.MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞĞÜNE VE  EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM.2015-2016  EĞİTİM VE ÖĞRETİM İÇİN ERKEN KAYIT STARTINI BAŞLATTIK. VELİLERİMİZİ OKUL YÖNETİMİ İLE İLİŞKİYE GİRMELERİNİ VE CİDDİ ANLAMDAKİ İNDİRİMDEN FAYDALANMALARINI İSTİYORUZ. DEDİ

 

 

 

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
8EdnBG1KVw8
20.07.2016 06:56
Well, I’m grateful that I feel gratitude. Does that count? lol I read that feeling long-term gratitude helps keep you healthy. Conaiatulgtrons on your finished zine projects!