SON DAKİKA
“İL BAŞKANI BİRAN ÖNCE AÇIKLANMALI.. ”
02 Şubat 2011 - Çarşamba 13:11
Faruk BAYUK

Seçimler yaklaştıkça ister istemez bizlerde yazılarımızın çoğunu bu konuda yazıyoruz.Biliyorsunuz İl Başkanı Sayın Ahmet Düşünür Milletvekili adayı olmak için istifa edince yerine Sayın Yusuf Eğilmez vekalet etmişti.Daha sonra il başkanlığı için Ecz. Sayın Müslüm İncebıyık ismi teleffuz edilmeye başladı.

Genel Merkez tarafından Şanlıurfamıza gelen teşkilat Başkan Yardımcısı Sayın Fikri Işık ve il koordinatörü sayın Burhan Kayatürk gerekli çalışmaları yaparak Ankara’ya döndüler.

Yaklaşık bir aydır görevde olan Yusuf Eğilmez herşeye rağmen görevinin başında ama,Genel merkez henüz bir açıklama yapmadı,Sayın Müslüm İncebıyık ve sayın Yusuf Eğilmez Şuan Ankara’da, edindiğimiz izlenimler bu noktada,İl Başkanın Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacağı belirtilmekte tabii  durum böyle olunca Urfamızın il yönetimide çok az kalan zamana rağmen henüz seçimle ilgili gerçek anlamda çalışmalarını halkımıza yansıtamamışlardır.Ak parti il başkanlığı için belirsizlik halen devam etmektedir.

Zaten yığınla sorunu olan trafiği  özellikle sabah ve gece saatlerinde felç olan alternatifsiz herkesin mecbur kullanmak zorunda kaldığı tek yolu olan,Sağlıkta artan nufüs oranına rağmen henüz yatırımı olmayan ilimizde daha yazacak çok sıkıntı olmasına rağmen ve bunu çözecek bu konuda Ankara’daki yetkilileri bilgilendirecek kişinin tabiki AK parti İL Başkanı ve yönetimi olmasına rağmen ortada daha netleşmiş bir isim olmaması halkımızı  ister istemez endişelendirmektedir. Ben bir gazeteci olarak buradan AK parti Genel Merkezine ve Şanlıurfa Milletvekillerimize sesleniyorum lütfen bir an önce İlimizin Sorunlarına çare bulun ve 2011 Haziran seçimlerine az bir vakit kalmasına rağmen İl başkanını Açıklayın, açıklayınki sizden çok büyük beklentileri olan bu şehrin sorunlarına çare bulasınız tekrar buluşmak dileğiyle hoşçakalın.

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Sabri
05.02.2011 12:20
ŞEHRİN SORUNLARINDAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ SORUMLU.BİR DE ONU DESTEKLEYENLER.İL BAŞKANINI BAŞBAKANIMIZ BUGÜNLERDE SEÇECEK.TABİ SİZİN ADAYINIZ OLMAYACAK BU. DERİN AKPARTİ MUHALEFETİ BU KEZ PARTİDEKİ FAKIBABA DESTEKÇİLERİNİ KAZANDIRAMAYACAK.BAŞBAKANIMIZIN SEÇTİĞİ BAŞKANLA ŞANLIURFA SEÇİME GİDECEK.OYUMUZ AKPARTİYE!
Yazarın Diğer Yazıları