SON DAKİKA
“HÜSEYİN DAĞ ve ŞANLIURFASPOR”
19 Eylül 2015 - Cumartesi 23:49
İSMAİL MUTLU

Şanlıurfaspor ilk defa sezon başında bir ilke imza atarak bir Urfalı teknik direktör olan Hüseyin Dağ hocamızı Şanlıurfaspor futbol takımının başına getirmiştir. Bu işlem iyimi olcak kötümü olcak cevabını sezon sonu hep birlikte göreceğiz.

Hüseyin hocadan az bahsedeyim 1968 dogumlu olup uzun yıllar futbol oynamış 1993 yılında Şanlıurfasporda profesyonel lisanslı futbolcu olmuş ve Şanlıurfaspor da yıllarca oynamıştır.Kendisi teknik sorumlu görevinede 2004 yıllarında Şanlıurfa belediyesporda ilk defa görev almış 2004 yıllarından itibaren Şanlıurfa belediye spor ve daha sonra Şanlıurfasporda görev almış olup 3 defa tek sorumlu olarak hizmet etmiştir.En son döneminde yine Fethi başkan döneminde olup mart ayında takımı alıp mayıs ayına kadar çalıştırmış takımın kümede kalmasını sağlamış verilen görevi cok iyi değerlendirmiştir.

Bu yeni dönem 18-9-2015 başlayıp 31-5-2016 kadar sürecek Şanlıurfaspor yönetimi ,Şanlıurfasporlu taraftarları bu zor dönemde Hüseyin hocadan memnun olurlar. Samimi olarak yazmak istiyorum Hüseyin hocanın başarılı olması demek Şanlıurfada yeni Hüseyin hocaların çıkmasına vesile olması demektir.Şanlıurfasporu Şanlıurfalılardan başka kimse fazla sevemez onun için elimizdeki değerlere sahip çıkalım,değer verelim yokmu eksiğimiz var olsun onuda sahiplenelimki memlekette başarılı adamlar yetiştirelim.

Bu dönemde Şanlıurfaspor yönetimine ,gecmiş dönemde Hüseyin hocaya destek veren yönetimlere ,başkanlara teşekkürlerimi spor adamı olarak belirtirim. Mustafa Dinç ağabeyimin genel kaptanlık döneminde Hüseyin hocama vermiş olduğu güvenide unutmamak gerektiğini düşünüyorum

Kıymetli Hüseyin hocam senin başarılı olmanı bir taraftar olarak bir spor adamı olarak canı gönülden istiyorum.Her zaman güzel temennilerimiz seninle olcaktır.Şanlıurfasporu Şanlıurfalıdan başka kimse fazla sevemez..Saygılar

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Yazarın Diğer Yazıları