SON DAKİKA
Hilvan’ın Ramazan Bayram Sevinci

Hilvan’ın Ramazan Bayram Sevinci

09 Ağustos 2013 - Cuma 11:13
Hilvan İlçesinde Ramazan Bayramı nedeni ile Atatürk Park’ında İlçe Kaymakamı Uğur Sezer vatandaşlar ile bayramlaştı.

Hilvan İlçesinde Ramazan Bayramı nedeni ile Atatürk Park’ında İlçe Kaymakamı Uğur Sezer vatandaşlar ile bayramlaştı.

Bayramlaşma töreninde vatandaşlarımıza seslenen İlçe Kaymakamı Uğur Sezer ‘’ Değerli mesai arkadaşlarım, Siyasi partilerin temsilcileri, sevgili muhtarlarımız, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Sevgili Hilvanlı Hemşerilerime öncelikle hepiniz Bayramlaşma Programımıza hoş geldiniz. Bir aylık ramazan ayını geride bırakarak oruçla, sabırla, birlik beraberlik, kardeşlik ve dayanışmanın örneği olan ramazan ayını hep beraber huzurlu geçirdik. Sonunda çok şükür ki bayrama ulaştık ve bugünde hep beraber burada ilçemizde huzur ve güvenle bayramımızı idrak ediyoruz. 1926 yılında ilçe olmuş bir yer bundan daha fazla hizmetler hak etmektedir. Bizlerde sizlerden aldığımız güç ile hep birlikte birlik beraberliğimiz var oldukça, huzurumuz daim oldukça hep birlikte bu tür hizmetlere devam edeceğiz. Bu vesile ile tekrar sizlerin ailelerinizin burada olanların, hepimizin bayramını kutluyorum. Nice bayramlara sağlık huzur ve mutlulukla, esenlikle birlik beraberlik ve kardeşlik içinde hepinize niyaz ediyorum. Hepinizin sevgi ve saygılarımı sunarım ’’ dedi.

Vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi gören Halka çemberi tüm vatandaşların birbiri ile bayramlaşma vesile olduğu görüldü.

Bayramlaşma törenine Kaymakamı Uğur Sezer, Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Çam, Garnizon Komutanı Bilgehan Bilgin, Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilciler, Siyasi Parti Temsilcileri, İş Adamları ve Çok Sayıda Vatandaş katıldı.

HABER/FOTOĞRAF: İBRAHİM HALİL ŞİL

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.