SON DAKİKA
HİLVAN HALKI RAMAZAN AYI KAYNAŞMA SOFRASINDA BULUŞTU

HİLVAN HALKI RAMAZAN AYI KAYNAŞMA SOFRASINDA BULUŞTU

18 Temmuz 2013 - Perşembe 17:10
Hilvan Kaymakamlığı tarafından ramazan ayı münasebeti ile Hilvan halkına iftar yemeği verildi.

Hilvan Kaymakamlığı tarafından ramazan ayı münasebeti ile Hilvan halkına iftar yemeği verildi.

Hilvan 75. Yıl İlk ortaokulunda Kaymakamlık tarafından organize edilen iftar yemeğinde semazen gösterileri, ilahiler ve dualar okundu. Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’ in katılımın akabinde okunun ezan ile iftar yemeğine başlandı.

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ‘’ Çok sevgili Hilvanlı kardeşlerim hepinizi sevgi, saygıyla selamlıyorum. Allah oruçlarınızı kabul etsin, Allah huzur içerisinde bayrama erişmeye bizlere nasip eylesin’’ dedi.

Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer ‘’ Sevgili Hilvanlı Hemşerilerim, hepiniz bu geceye hoş geldiniz, şeref verdiniz. Ramazan ayı birlik ve beraberliğimizin, manevi duyguların zirveye ulaştığı bir aydır. Bu ayda geçen yıl olduğu gibi iftar sofralarımızı zenginleştiriyoruz’’ dedi.

Hilvan Kaymakamlığı tarafından organize edilen ‘’Oruçla Bütünleşme, Kaynaşma ve Paylaşma’’ sofrasına, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, İl Müftüsü İhsan Açık, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Sivil Toplum Kuruluşları, Siyasi Parti Temsilcileri, Daire Amirleri ve çok sayıda Hilvan halkı katıldı.

HABER/FOTOĞRAF: İBRAHİM HALİL ŞİL

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.