SON DAKİKA
Hilvan’ da Yardımlar Ramazan'da Tam Hız Devam Ediyor(video)

Hilvan’ da Yardımlar Ramazan'da Tam Hız Devam Ediyor(video)

26 Temmuz 2013 - Cuma 11:13
Hilvan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığınca Ramazan ayı münasebetiyle 750 aileye gıda paketi yardımı dağıtımı devam ediyor

Hilvan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığınca Hilvan da ikamet eden yardıma muhtaç ailelere yemeklerin evlere dağıtımının yanı sıra Ramazan ayı münasebetiyle 750 aileye gıda paketi yardımı dağıtımı devam ediyor.

Ramazan ayı münasebeti ile Hilvan merkezinde başlatılan yardım kampanyalarında yerinde incelemelerde bulunarak, vatandaşlara kendi elleriyle sıcak yemek dağıtımı yapan ve gıda paketi veren ilçe Kaymakamı Uğur Sezer, ziyaret ettiği hanelerde yaşlı, kimsesiz ve muhtaç vatandaşların sorunlarını dinledi.

Ziyaret ettiği hanelerde herkes ile tek tek sohbet ortamında yardımların dağıtımda bulunan Kaymakam Sezer "Devlet olarak her zaman vatandaşın yanında olduklarını ve sorunları imkânlar ölçüsünde zaman kaybetmeden çözmeye çalıştıklarını" belirterek vatandaşa her zaman devlet kapısının açık olduğunu belirtti.

Yardım dağıtımı ve Ziyaretlere İlçe Kaymakamı Uğur Sezer, İlçe Emniyet Müdürü Dr. Serhat Demir ve Vakıf Müdürü ile Vakıf personeli katıldı.

HABER/FOTOĞRAF: İBRAHİM HALİL ŞİL

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.