SON DAKİKA
HİLVAN AK PARTİ SOFRASINDA BULUŞTU

HİLVAN AK PARTİ SOFRASINDA BULUŞTU

21 Temmuz 2013 - Pazar 22:35
AK Parti Hilvan İlçe Teşkilatı Hilvan halkına Ramazan ayı münasebeti ile iftar yemeği organize etti.

AK Parti Hilvan İlçe Teşkilatı Hilvan halkına Ramazan ayı münasebeti ile iftar yemeği organize etti. 100. Yıl Meydanında gerçekleşen iftar yemeğine katılımın yoğun olduğu görülürken, Hilvan Halkı’nın AK Parti İlçe Yönetiminden memnun olduğu kaydedildi.

AK Parti Hilvan İlçe Teşkilatı iftar yemeğine çevre illerden, ilçelerden, köylerden ve ilçe merkezinden yaklaşık bin 500 kişinin iftar yemeği yediği görüldü.

AK Parti Hilvan İlçe Başkanı Hanif Düzme ‘’Şu anda bu ikinci iftar programımızdır. İlçe teşkilatı olarak bunu geleneksel hale getirdik, inşallah bundan sonra her sene daha da büyüterek, daha da kapsamlı yapacağız’’ dedi.

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ‘’ Bugün Hilvan ilçemizde ilçe teşkilatımızın düzenlediği iftar yemeğine katılıyoruz. Hilvan ilçemizde güzel bir katılım var, muhtarlarımız var, yanımızda ilçe eski başkanımız var’’ dedi.

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ‘’ Bugün AK Parti Hilvan ilçe teşkilatımızın hazırlamış olduğu iftar yemeğine bizlerde belediye olarak gereken her türlü desteği veriyoruz’’ dedi.

Hilvanlı esnaflardan Neşet Sansak ‘’ Hilvan AK Parti teşkilatının düzenlemiş olduğu iftar yemeğine gelen herkese hoş geldiniz diyoruz. İftar yemeği çok güzel ve yoğundu, katılımdan bulunan halkımız buna ilgi yoğun duydu. Yaklaşık bin 500 kişi burada yemek yedi. İlçe teşkilatına emeklerinden dolayı teşekkür ederim’’ dedi.

İş Adamı Ahmet Bayıkhan ise ‘’ Gerçekten güzel bir akşamdı, güzel bir iftar yemeğiydi. Yüzlerce binlerce insanın beraber kardeşçe yemek yediği bir ortamdı. Ülkemizin her yerinde bu birlikte ve beraberliğin devam etmesini yüce Allah’ tan diliyorum’’ dedi.

AK Parti Hilvan İlçe Teşkilatının hazırlamış olduğu iftar yemeğine AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, İlçe Başkanı Hanif Düzme, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti İlçe Siyasi Hukuk İşleri Başkanı Mehmet Veysi Durbin, İlçe ve Köy Muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda Hilvan halkı katıldı.

HABER/FOTOĞRAF: İBRAHİM HALİL ŞİL

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.