SON DAKİKA
Harüsem Çocuk Kampüsüne Büyük İlgi

Harüsem Çocuk Kampüsüne Büyük İlgi

04 Ekim 2019 - Cuma 17:18
Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, baştan aşağı yenilenen Çocuk Kampüsleri ile vatandaşların takdirini topladı.

Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, 3 farklı noktada hizmet veren ve baştan aşağı yenilenen Çocuk Kampüsleri ile vatandaşların takdirini topladı.

Harran Üniversitesi bünyesinde kurulan ve kısa adı Harüsem olan Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi önemli çalışmalara imza atıyor. Harüsem, bünyesinde açtığı çocuk kampüsleri ile vatandaşların takdirini topladı. 3 farklı noktada hizmet veren ve tadilatla yenilenen çocuk kampüslerine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Baştan aşağı yenilenen çocuk kampüsleri 3-7 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitim vererek hem çocukları okula hazırlıyor hem de çalışan anne ve babalar için büyük kolaylık sağlıyor. Çocuk kampüslerinde çocukların beceri ve yeteneklerini geliştirmeye yönelik birçok oyun ve etkinlik düzenleniyor.

Harüsem yetkilileri, Çocuk kampüslerinin ailelerin kontrolünde olduğunu belirterek bu tür hizmetlerin aratarak devam edeceğini vurguladı.

Çocuklarını Harüsem Çocuk Kampüsüne bırakan veliler de yapılan hizmetten memnun olduklarını belirterek kampüste çocuklarının keyifli vakit geçirdiğini ve okul öncesi eğitimle çocuklarının geleceğe iyi hazırlandığını söylediler.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.