SON DAKİKA
Harran'ın güçlü ve zayıf yönleri nelerdir?

Harran'ın güçlü ve zayıf yönleri nelerdir?

17 Şubat 2016 - Çarşamba 12:04
Harran kaymakamlığı ve Harran belediyesince Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Markalaşma ve Kentsel Tasarım Çalıştayı yapıldı.

Harran kaymakamlığı ve Harran belediyesince Şanlıurfa’nın  Harran ilçesinde Markalaşma ve Kentsel Tasarım Çalıştayı yapıldı. çalıştaya Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat çiftçi, Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz, Harran kaymakamı Temel Ayca başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

 Harran kaymakamlığının ev sahipliği yaptığı Harran markalaşma ve kentsel tasarım çalıştayı Harran Kumbet Otelde yapıldı. 
Harran markalaşma ve kentsel tasarım çalıştayı  adı altında yapılan toplantıya Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat çiftçi, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Harran kaymakamı Temel Ayca ve çok sayıda davetli katıldı.
Çalıştayda,  Urfa ve Harran tek bir destinasyon olsa hangi slogan ve kampanyaları düşünürsünüz? Harran'ın güçlü ve zayıf yönleri nelerdir? Size göre Harran'ın marka tanıtımına uygun değerleri nelerdir? Sorularına konuısunda katılımcıların fikrine başvuruldu.
Çalıştayda Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat çiftçi, Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz ve Harran  kaymakamı Temel Ayca  birer konuşma yaptılar.
Sabah saat 9:00'da başlayan çalıştay öğlen yemeği için verilen aradan sonra öğleden sonra 2. oturum şeklinde devam etti.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
mehmet yaşar
18.02.2016 09:46
Gülünç bir çalışma toplantıya hep resmi kurum müdürleri katılmış, zaten bu adamlar bu işin başında ellerinden bir şey gelmiyor kapasiteleri yetmiyor, STK lar çeğırılmalı ve tarih, turizm ve kültürel konularda bilgili ve deneyimli kişiler çağırılmalı bu toplantılara yoksa resmi kafalardan bir şey çıkmaz.