SON DAKİKA
HARRAN BU DÜĞÜNÜ KONUŞUYOR

HARRAN BU DÜĞÜNÜ KONUŞUYOR

26 Temmuz 2010 - Pazartesi 14:42
Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz büyükoğlunun düğününde sevenleri ile birlikte oldu.Özyavuz ailesine Hadi Altun kirvelik yaptı.

Şanlıurfa'nın Harran İlçe Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz'un oğlunun düğününe binlerce kişinin ve MHP'li Milletvekillerinin katılımıyla gerçekleşti.

Harran İlçesi dün görkemli  bir düğüne ev sahipliğini yaptı.Harran ovasının en büyük Aşiretlerinden birisi olan Cumayli Aşireti Liderlerinden Harran İlçesinin MHP li Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz dün dillere destan bir büyük oğlu Reşat Özyavuz'u  evlendirdi. Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz oğlu Reşat Özyavuz'un  Hubaydi aşiretine mensup Hatice Akay ile evliliği için tam beş bin kişilik çadırlar hazırlattı. iki gün süren düğüne MHP damgasını vurdu.

Şanlıurfa'nın tanınmış İş adamlarından Memıtan aşiret lideri Hadi Altun'un kirveliğini yaptığı düğüne  Harran Kaymakamı Serkan Keçeli, MHP Gaziantep Milletvekili Hasan Özdemir,Maraş Milletvekili Akif Paksoy, MHP MKYK Üyeleri Ali Işıklar, Yavuz Temizer, MHP Genel sekreter Yardımcısı Şanlıurfa eski Milletvekili Muzaffer Çakmaklı, MHP İl Başkanı  Necdet Çakmaklı, Ak PartiŞanlıurfa İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Yavuz, Fitit Aşireti Liderlerinden Mehmet Aygün,Türkiye İktisatçılar Derneği Genel Başkanı Feridun Öncel,çok sayıda aşiret liderleri ile yaklaşık 10 bin kişi katıldı.verilen  süpha yemeğinden sonra  gelin ile damadın kirvesi Hadi Altun ile eşi Leman Altun,  Zeynep Köyünde oturan Gelin Hatice Akay'ı damat evine getirdi. Damat Reşat Özyavuz gelin Hatice Akay ile resmi ve imam nikahı kıyıldıktan sonra düğün sona erdi. Oldukça sıcak bir havada yapılan düğüne yüksek katılımdan dolayı mutlu  olan MHP li Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz' ilkkez bir oğlumu evlendirdim, mutluyum, Allah herkesten razı olsun, MHP'li yetkililerin Milletvekillerinin, Aşiret liderlerinin katılımı ve özellikle Harran'lılara teşekkür ederim'dedi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.