SON DAKİKA
HALKIN KAYMAKAMI KÖY ZİYARETİNDE

HALKIN KAYMAKAMI KÖY ZİYARETİNDE

15 Ocak 2014 - Çarşamba 14:44
Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer, İlçe’ ye bağlı köylerde ikamet eden vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer, İlçe’ ye bağlı köylerde ikamet eden vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer, İlçe’ ye bağlı Ovacık, Kavalık ve Söğütlü köylerinde ikamet eden vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi, sohbet etti.

Hilvan Kaymakamlığı tarafından ihale edilen ve yapımı devam eden Ovacık köyü 12 derslikli okulda incelemelerde bulunan Kaymakam Uğur Sezer,  buradaki incelemelerinin ardından Söğütlü Köyü’ne geçti.  Söğütlü Köyü’nde yapımına yeni başlanan Taziye evi ve Kur’an Kursu’nu ziyaret ederek Kaymakam Sezer’i köyün girişinde vatandaşlar karşıladı.  Köylerini ziyaret edip sorunlarını dinledikleri için Kaymakam Sezer’e teşekkürlerini ileten vatandaşlar, aynı zamanda çalışmalardan duydukları memnuniyetlerini ifade etti.

Kaymakam Sezer’in köylere yapmış olduğu ziyaretlerde köy halkı; “Gerek Hilvan ilçemiz olsun gerekse köylerimiz, her konuda böyle bir kaymakam’ a böyle bir mülki amire sahip olduğumuz için çok gururlu, mutluyuz. Her konuda derdimize koşan istediğimiz zaman görüşebildiğimiz İlçemiz Kaymakamına şükranlarımızı sunarız.” şeklinde duygularını dile getirdiler.

HABER/FOTOĞRAF: İBRAHİM HALİL ŞİL

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.