SON DAKİKA
Halk İfşaat Diyor

Halk İfşaat Diyor

02 Nisan 2011 - Cumartesi 11:25
Ak Parti Milletvekili aday adayı Mehmet Hamit İfşaat,yapılan anketlerde birinci çıktı.

Şanlıurfa'da bir Tv ve  iki  internet sitesi tarafından başlatılan Şanlıurfa'da Kimi Milletvekili görmek İstiyorsunuz anketinin 3. bölümünü de tamamladı. ankette Ak Parti Milletvekili aday adayı Mehmet Hamit İfşaat 1.oldu


Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Mehmet Hamit İfşaat büyük bir rekora imza attı. Yapılan dev ankette  34o aday adayı için  binlerce kişi büyük ilgi gösterdi. Anketin ikinci bölümünde ise 100 bininin üzerinde oy kullanıldı. Ocak ayında 160 aday adayının ismi ile başlayan anket, ikinci bölümünde bu sayı 340 yükseltilmişti... Şanlıurfalıların büyük ilgi gösterdiği seçim anketinde, Mart ayı seçim anketi sonuçları açıklandı.Buna göre, Mehmet Hamit İfşaat, www.kanalurfa.com  ve www.urfasiyaseti.com adreslerinde  toplam  11 bin 987 oy ile birinci  olarak listede yar aldı. Büyük ilgi gören ankette adı geçen Şanlıurfa Milletvekili aday adayı olması gereken isimler okurların aldıkları oylarla belirlendi.Şanlıurfa'da  yaptığı önemli hayırsever  yatırımlar ve destekler ile halk tarafından takdir edilen Mehmet Hamit İfşaat'ın yapılan dev ankette  en fazla oy alan aday adayı olması üzerine bir açıklama yaptı. İfşaat' Ben Şanlıurfa sevdalısı bir iş adamıyım, bugüne kadar hep siyasetin içinde yer aldım. Ak Partinin kuruluşundan hemen sonra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Ak Partiye her türlü dsteği kendi imkanlarım nispetinde uyguladım, tüm yapılan seçimlerde ve referandum oylamasında aktif rol aldım, Şanlıurfa'da ki her türlü sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulundum,şimdi ise halkımızın desteği ve tevecühü ile Milletvekili aday adayı oldum, Şahsımın bu görevi yapabileceğine inandığım için Bende varım'dedi.

İfşaat son olarak,  aday adaylık sürecinde kendisine  destek olan tüm Ak Parti teşkilat üyelerine, delegeler ve herkese  teşekkür ettiğini açıklayarak,  destek beklediğini söyledi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
urfalıyıgggggg
02.04.2011 13:53
kaç kuruşa birinci oldu.
HAKAN
02.04.2011 11:50
HERKES AHMET BAHÇİVAN DİYOR HİÇ KİMSE İFŞAAT DEMİYOR KİMSE TANIMIYOR İFŞAATI BAHÇİVANIN KARİYERİ VAR YETER