SON DAKİKA
Halfeti İstanbul'da Tanıtıldı

Halfeti İstanbul'da Tanıtıldı

11 Şubat 2019 - Pazartesi 10:10
Şanlıurfa'nın Saklı Cenneti Halfeti EMİTT fuarında kapsamlı olarak tanıtıldı.

Halfeti Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şeref Albayrak’ın girişimleriyle Halfeti Belediyesi dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan EMİTT'de stand açtı.

Güneydoğu'nun Bodrum'u olarak anılan tarihi Halfeti ilçesi EMİTT fuarında açılan stantta yoğun ilgi gösterildi. Fuarda Halfeti Belediyesi bünyesinde hizmet veren Aile Destek Merkezimizdeki kadın kursiyerlerimiz el emeği, göz nuru ürünlerini sergiledi. Sedef Kakma, Mozaik, Rölyef, Gümüş Telkari, Filografi, Kabak, Abajur, Yöresel gıda gibi ürünlerin yer aldığı stant, fuarın en dikkat çeken stantları arasında yer aldı.

İstanbul'da yaşayan Halfetililer tanıtım günlerine büyük katkı sağladılar. Halfeti Halk eğitim müdürü Eşref Arıkan, Ünlü ses sanatçısı Nuri Sesigüzel, Hayırsever İş Adamı Kanaat Önderi Akif Çobanoğlu ve Halfetililer dernek başkanı Taylan Odabaşı tanıtım günlerine katıldı.

İstanbul'daki Halfeti'liler Yardımlaşma ve Dayanışma Kalkındırma Dernek Başkanı Taylan Odabaşı," Şanlıurfa ilçelerinde tek Halfeti ilçesi fuarda stant açtı, standa büyük emeği olan başta kaymakam Şeref Albayrak ve Halfeti Halk eğitim müdürü Eşref Arıkan'a Şanlıurfalı Hayırsever işadamı Akif Çobanoğluna teşekkür ediyorum  fuarda Urfalı sanatçılar ve İstanbul'da yaşayan bütün Halfetililer standımıza yoğun ilgi gösterdiler. bizde Halfetililer derneği olarak tanıtımı en iyi şekilde yaptık böyle etkinliklerle tarihi ilçemize iyi tanıtım turizm pastasından iyi bir pay almak istiyoruz"öte yandan Halfetili İşadamı ve kanaat önderi Akif Çobanoğlu Eşiyle Birlikte ziyaret ettiği Halfeti standıyla ilgili ''Halfeti ilçemizin burda tanıtılması bizlere gurur verdi''dedi. 

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.