SON DAKİKA
HABERİMİZ SES GETİRDİ

HABERİMİZ SES GETİRDİ

01 Ekim 2013 - Salı 16:02
Sabiha Özlek lisesine ait spor salonunun depo olarak kullanıldığı haberimiz üzerine Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğünden açıklama geldi.

Dünkü ana haber bültenine Yüzbinlerce liraca paralar ile yaptırılıp öğrencilerin spor yapması için sağlanan Sabiha Özlek Lisesi spor salonunu gören veliler adeta kaderinemi terk edildi sorusunu sormadan geçemiyorlar haberini ekranlarınıza getirmiştik. Haberin www.guneyodgutv.com adresinde yer almasından sonra Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç sosyal paylaşım sitesi olan twitter hesabından konunun incelenip ve araştırılması için il milli eğitim müdürü metin ilci ye talimat verdi. Twitter üzerinden yayınladığı mesajda vali Celalettin güvenç metin bey inceleyelim geregini yapalim ...dedi.

Akşam saatlerinde Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ise akşam saatlerinde yine twitter üzerinden yaptığı açıklamada sayın Valim adı geçen spor salonunu halen kitap deposu olarak kullanıyoruz kitap dağıtımı bittikten sonra onarımı yapılarak tekrar faaliyete alınacakır. Denildi.

Güneydoğu Televizyonu Haber Merkezi olarak haberi yapmamızdaki amaç geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin spor ahlakını tam mamasıyla benimseyebilmeleri için devlet yetkililerinin yapmış oldukları spor komplekslerinden faydalanmalarıdır. 

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Lc017l63o
24.04.2016 12:01
That\'s not just the best anrwse. It\'s the bestest answer!
da
10.04.2014 23:33
Brende buudayım