Bugün, 27 Ocak 2022 Perşembe

 Türksat  Uydusu  Frekans: 12685 - Symbol: 30000 - Polarizasyon: V (Dikey) - Fec: 2/3         TV Canlı İzle     

Genç Girişimci Ali Kadir Tunç bir davet üzerine gittiği Kırsal Köy Okulunda çocukların hayallerine ortak oldu.

Genç Girişimci Ali Kadir Tunç bir davet üzerine gittiği Kırsal Köy Okulunda çocukların hayallerine ortak oldu.

Şanlıurfa Siverek İlçesinde Genç Girişimci Ali Kadir Tunç bir davet üzerine gittiği Kırsal Köy Okulunda çocukların hayallerine ortak oldu.

Ali Kadir Tunç Gazetemiz haber muhabirine yaptığı açıklamasında Kendim Siverek ilçesinde sevilen ve sayılan bir kişiliğine sahibim Şanlıurfa’ya 22 km uzaklıkta bulunan Yarıkcurun İlkokulu Müdürü  tarafından Okula davet edildim. Burada 2020-2021 Eğitim Öğretim yıllına başlayan öğrencileri ziyaret ettim .Son derece  memnun kaldım oradaki öğrencilerle tanışıp hasret giderdim. Okulda bulunan dilek kutusunu açarak öğrenciler tarafından önceden dilek kutusuna atılan hayallerine şahit oldum. bu benim için çok anlam ifade etti onların sevgi seline tanıklık ettim.Her bir öğrencinin kendine göre hayalleri ve yetişebileceği bir oyuncağı ve kitabı olmasını istiyorlardı.bu anlamlı ziyaretimi Hedef Gazetesi aracılığıyla herkese duyurmak istedim.ben kendimde bu merdivenlerden geçtiğim için var olan sevgiye layık olmaya çalıştım.Her zaman bu ve buna benzer ziyaretlerimi devam ettirip Çocukların sevgisini kazanmaya devam edeceğim.

Siverekli Genç Girişimci Ali Kadir Tunç Okuldan ayrılırken Çocukların hüzünlü bakışları karşısında  şaşkınlığını gizleyemedi .yapılan ziyareti anlamlı ve güzel bir ziyaret olduğunu belirterek kendini çocukların sevgisine adayacağını ifade etti.


İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR