SON DAKİKA
Güneş TİSK Yönetiminde

Güneş TİSK Yönetiminde

21 Aralık 2010 - Salı 16:56
Şanlıurfa'lı İş adamı Mehmet Güneş, TİSK yönetim kuruluna seçilmesi takdir edildi.

Türkiye İş veren Sendikaları Konfederasyonu yönetimine Şanlıurfa’lı İş adamı Mehmet Güneş seçildi.  Türkiye İş veren Sendikaları konfederasyonunun 24. Olağan kongresi Ankara’da gerçekleşti.  Tuğrul Kudatgobilik Başkanlığında yeni oluşturulan yönetimde çok sayıda Holding ve İş dünyasının önde gelen isimleri ile birlikte Fenerbahçespor kulübü Başkan vekili Nihat Özdemir ve Şanlıurfa eski Milletvekili İş adamı Mehmet Güneş’te yer alıyorBaşta GAP ve Şanlıurfa’da çok sayıda yatırım ve hizmetleri bulunan Mehmet Güneş, şirketleri bünyesinde yaklaşık 3 bin çalışanı bulunuyor. Ankara’da  iş dünyası tarafından tanınan iş adamları arasında gösterilen Mehmet Güneş’in TİSK’in yönetimine seçilmesi takdir edildi. Şanlıurfa’da  Eğitime verdiği katkılardan ve yaptığı Anadolu Lisesi nedeni ile ‘ Devlet Şeref Madalya’sına sahip olan  Mehmet Güneş, son olarak Bağlarbaşı Mahallesinde bir adet taziye ve çorba evi yaparak Şanlıurfa Belediyesine hibe etmişti.

Halen Türkiye Müteahhitler sendikası yönetim kurulu görevini de başarıyla sürdüren Mehmet Güneş, yeni seçildiği TİSK’te önemli görev alarak Türkiye’ye hizmet edeceklerini söyledi. Güneş’  Türkiye İş veren sendikaları konfederasyonu çok önemli bir kurum, Ülkemizin en büyük kuruluşları, Sayın Başbakanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın  çok önem verdiği GAP Projesinde önemli yatırımlarımız var, bizde bu bağlamda önemli bir görev verildi, bu görevi yerine getirmek için çalışacağız, Şanlıurfa’yı temsilen aldığımız bu görevi en iyi şekilde temsil edeceğiz’dedi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
JMSzt8VDQZ
24.04.2016 18:38
Definitely this blog is very informative and neatly denBlsed.iRRealgy you��ve motivated me strongly in my new project by this article.BRAs a constant reader of your blog I want to tell you that your writing skills are superb.