SON DAKİKA
Genelev Patronu Gözaltında

Genelev Patronu Gözaltında

05 Kasım 2012 - Pazartesi 17:24
Şanlıurfa-Mersin- Diyarbakır üçgeninde özel ekibin yaptığı yoğun çalışmalar yaklaşık 15 gün sonra sonuç verdi

Mersin'de hayat kadını 32 yaşındaki S.K.'den intikam almak için oğlu 11 yaşındaki B.K.'yı kaçırıp, tecavüz ettirdiği iddiasıyla aranan genelev patronu M.Ş.Ç. tutuklandı.

Mersin Genelevi'nde çalışan S.K., geçen ay daha önceki patronu ve sevgilisi olan M.Ş.Ç.'nin kendisinden intikam almak için oğlu B.K.'yı kaçırıp tecavüz ettirdiğini iddia etti. Ayrıca şikayetini geri alması için genelev çıkışında silahlı saldırıya uğradığını belirten S.K.'nın iddiaları üzerine Mersin Cumhuriyet Savcılığı tarafından çok yönlü soruşturma başlatıldı. Silahlı saldırıyı gerçekleştirdiği iddia edilen 2 kişi tutuklandı. Hakkında tutuklama kararı çıkartılan M.Ş.Ç.'nin yakalanması için Emniyet Müdürlüğü'nce özel ekip oluşturuldu.

Özel ekibin Mersin- Diyarbakır- Şanlıurfa üçgeninde yaptığı yoğun çalışmalar yaklaşık 15 gün sonra sonuç verdi. Özel ekip tarafından 3 Kasım'da yakalanan M.Ş.Ç., Mersin Emniyet Müdürlüğü'nde sorguya alındı. Şüpheli, ifadesinin ardından dün geniş güvenlik önlemleri altında sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.