SON DAKİKA
gelinlik li mankenler

gelinlik li mankenler

06 Haziran 2012 - Çarşamba 22:03
Başka yerde olsa izdiham haberleri yapılırdı, Şanlıurfa’da bir gelinlik firması tarafından organize edilen defile izleyenlerin beğenisini kazandı. İşt

Şanlıurfa’da bir gelinlik firması tarafından 9 mankenin katılımı ile defile düzenlendi.  Görücüye çıkan birbirinden şık ve gösterişli gelinlikler izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Şanlıurfa’da düzenlenecek olan defile için Ankara’dan Şanlıurfa’ya 9 manken getiren firma defilesi ayakta alkışlandı. Başka yerde yapılsa izdiham haberleri yapılırdı dedirten defileyi izleyenler defile sonunda mankenlerle fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

KINA GECESİ BÜYÜLEDİ
İzleyenlerin büyük beğenisini kazanan defilede Şanlıurfa yöresine ait gelinlik, kına elbiseleri de sergilendi. Yarım saat süren defilenin ardından tekrar sahneye çıkan mankenler bu kez de kına gecesi düzenledi. Temsili olarak gerçekleştirilen kına gecesinde mankenlerin birine kına yakıldı, defileyi izleyenlere kına hediye edildi.  Defileyi düzenleyen Nazlı Göl ise defileye katılan herkese teşekkür etti. Kendi tasarımlarını hazırladığını anlatan Göl, ‘’Biz iki senedir Şanlıurfa’da faaliyet göstermekteyiz kendi tasarımlarımızı sunuyoruz. Hepsini özenle hazırladık inşallah beğenirsiniz. Tüm eserlerimizi modaya entegre ederek hazırladık’’ dedi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.