SON DAKİKA
GAÜ’DE 3.EĞİTİM ÇALIŞTAYI YAPILDI

GAÜ’DE 3.EĞİTİM ÇALIŞTAYI YAPILDI

29 Mayıs 2014 - Perşembe 17:03
Şanlıurfa’da bulunan eğitimciler ve çeşitli medya mensupları eğitim çalıştayına katılmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine gittiler.

Şanlıurfa’da bulunan eğitimciler ve çeşitli medya mensupları eğitim çalıştayına katılmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine gittiler. Çalıştaya katılanlar arasında Güneydoğu Televizyonu Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Bayuk da yer aldı.

Eğitim kalitesini her geçen gün artıran Girne Amerikan Üniversitesi, önceki gün 3.Eğitim Çalıştayı yaptı. İlimizden de birçok kurum temsilcisi ve dershane çalıştaya katıldı Girne Amerikan Üniversitesi 3.Eğitim Çalıştay’ını 18-21 Mayıs 2014 tarihleri arasında Girne’deki kampüsünde yaptı..Eğitim Çalıştay’ında Eğitim Dünyasının değerli fikir adamlarından Sait Gürsoy da “Üniversite Öncesinde Rehberin Rolü” konulu seminer verdi.

Çalıştaya Türkiye’nin birçok ilinden eğitim kurumları davet edildi ve 3.Eğitim Çalıştayı sonunda katılımcılara sertifikalar verildi. Çalıştayda yüksek öğretim ile ilgili yeni gelişmeler konusunda bilgi paylaşımında bulunuldu ve katılımcı müdürlerin, rehber öğretmenlerin görüşleri alındı. Geleceğe yönelik bir perspektif bakış da yapıldı.

Girne Amerikan Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Yıldırım Öner, Rektör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Sadık Ülker , CEO Yrd. Doç.Dr. Asım Vehbi, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Zerrin Gürler birer konuşma yaptı. Davetlilere üniversite kampüsü, yurtları ve çeşitli birimleri gezdirildi. Davetlilere çalıştayın bir gününde de Girne’nin tarihi ve turistik yerleri gezdirildi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
zrNnFutFPQ
24.04.2016 12:18
A rolling stone is worth two in the bush, thanks to this arcielt.