SON DAKİKA
Futbolcu Mertcan Çam'ın darp edildiği iddiası

Futbolcu Mertcan Çam'ın darp edildiği iddiası

07 Aralık 2017 - Perşembe 09:41
Başkanımız darp iddiasına ilişkin emniyete davet edildi, ifade verdi ve durumu anlattı, serbest bırakıldı"

Futbolcu Mertcan Çam'ın darp edildiği olaya ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan TFF 2. Lig Beyaz Grup temsilcisi Şanlıurfaspor'un kulüp başkanı Emin Yetim, serbest bırakıldı.

Kulüp basın sözcüsü Reşat Toprak, gazetecilere yaptığı açıklamada, futbolcu Mertcan Çam'ın kulüp başkanı Yetim ve beraberindekiler tarafından önceki gün dövüldüğü iddialarının ardından Yetim'in ifadesine başvurulduğunu söyledi.

Yetim'in suçsuz olduğunun anlaşıldığını ileri süren Toprak, ''Başkanımız darp iddiasına ilişkin emniyete davet edildi ifade verdi ve durumu anlattı, serbest bırakıldı. Sorgu işlemleri esnasında emniyet önünde bize destek ve moral veren taraftarımıza teşekkür ediyoruz. Soruşturmanın takibini biz de sürdüreceğiz. Camiamıza geçmiş olsun.'' diye konuştu.

Kulüpten önceki gün yapılan yazılı açıklamada ise darp olayının kulüp yönetimiyle ilgisinin bulunduğu iddiaları yalanlanmıştı.

Futbolcu Mertcan Çam'ın kulüpten alacakları konusunda çıkan tartışma sonucu aralarında kulüp başkanı Emin Yetim'in de bulunduğu bazı kişilerce darp edildiği öne sürülmüş, Çam, darp olayına ilişkin suç duyurusunda bulunmuştu.

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Nuray OLGUNER
07.12.2017 21:00
Şanliurfa Karadenizliler derneği onursal başkanı olarak, Türk futbolu camiasinda yaşanmış olan bu tür kötü olaylardan dolayı dernek olarak çok büyük üzüntü duymaktayız, Ülke olarak bu zor günlerimiz de birlik olup Trabzonspor ve Şanlıurfa sporun kardeş takımlar olduğunu tüm kamoyununa beyan ederiz.